Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok és lassan 16...

Fiú vagyok és lassan 16 leszek, még nem csókolóztam, nem piálok, nem cigizek, nem dr**ozok, a s**x még szóba se jött. Szerintetek még várhat magára? És mi a véleményetek arról, hogy ha egy fiúnak sok lány barátja van? Hová sietnek a mai tinik?

Figyelt kérdés
A sulimban olyan lányt jelenleg nem találtam kivel kapcsolatba jöhetnénk és összejöhetne az első csók is, mivel a sulimban már a 13-14-15 éves lányok nagyon r**ancosak, q*rvák. 13 évesen már 3-4 pasival voltak akik náluk akár 7 évvel is idősebbek és ri**ncként is viselkednek, piálnak meg már cigiznek is... ez a viselkedés nekem nem igazán jön be és el is ítélem az ilyeneket. A korombeli srácok pedig annyira bénák meg bátortalanok, hogy lány barátuk szinte nincs is meg meg se mernek szólítani egy lányt így barátnőjük nincs is... Én más vagyok, elég sok lány barátom van, kikkel kapcsolat nem is jöhet össze de barátnak megfelelők, szeretnek ők is mint barát.. Oda megyek mindig a nekem megtetszett lányhoz is.. Barátnőm, már volt de a kapcsolatnak hamar vége lett, mivel megtudtam róla egysmást.. A piálni, dr**ozni, cigizni nem is tervezek.

2014. febr. 2. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Hová sietnek a mai tinik?"


Még maguk se tudják.. talán egy elcseszett életre vágynak.

2014. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne várj, nem érdemes.


Kapj el egy rbancot, főleg ha ilyen könnyű prédák vannak a közeledben!


Pakolj oda neki rendesen.


Egyszerűen nincs mire várnod, és ha még 2 év múlva is ezt a dumát lököd, hát garantáltan buhernak fog mindenki gondolni, max nem mondják majd a szemedbe.


Uh, kefélj a becsületedért!

2014. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mellesleg nem kötelező piálni meg drogozni meg cigizni ahhoz hogy megqurj egy csajt aki esetleg ezeket csinálja.


Sőt, ha seggrsézegre issza magát még tudni sem fog az egészről úgyhogy másnap meg se kell ismerned, ha nem akarod.

2014. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm, már volt de a kapcsolatnak hamar vége lett, mivel megtudtam róla egysmást.


Ja és az számít mások mit mondanak, az már nem hogy lehet az egész kamu volt..


Áhh haver....


Naív vagy, és komolyan már aggódok miattad...

2014. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazából te magad is tisztában vagy vele, hogy rosz úton haladsz.


Azért tetted fel ezt a kérdést itt..

2014. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Te egy megfelelési kényszerrel túlfűtött látens bu. zi vagy, aki mindent kitalál, h nyugtassa magát.

Nem lenne egyszerűbb elfogadni, h homár vagy?

2014. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a drog és a szex nem csúnya szavak, nincs értelme cenzúrázni ...


nyilván nincs azzal semmi baj, ha valaki nem drogozik, nem iszik, nem dohányzik 16 évesen, de nem is különösebben nagy erény... csak normális... senki se fog megdicsérni érte.

Ezek nem kötelező, akarattól független dolgok, szóval ha a jövőben sem akarod, akkor a jövőben sem fog megtörténni. Nem olyan ez, hogy a sötétben settenkedik utánad, és mikor nem figyelsz, lecsap rád. A döntéseiden múlik, hogy a jövőben lesz -e ezekben részed.


Az viszont probléma, ha elítélsz másokat.. sőt, ha mindenkit elítélsz a környezetedben, akkor tényleg nem biztos, hogy jó úton haladsz. Ez nem azt jelenti, hogy drogoznod kell, hanem máshogy állni az emberekhez.

Tudni kell nagyvonalúnak lenni az emberek butaságaival szemben. A tinik mindig is azt hiszik, hitték a múltban és hinni fogják a jövőbeni tinik is, hogy lemaradnak valamiről, ha nem cselekszenek azonnal. Ebben nincs semmi különleges. Majd évek múlva - ha szerencséjük van - nevetve gondolnak vissza arra, mennyire okosnak képzelték magukat.


Ha az embereket a múltjuk alapján ítéled meg, előbb-utóbb senkihez sem fogsz szólni. Az élet nem fekete és fehér.


És egy jó tanács.. ha úgy érzed, hogy mindenki hülye körülötted, csak te vagy normális, akkor érdemes megnézni a helyzeted több szempontból is, mert ennek a valószínűsége igen kicsi. (bár nem kizárt)

2014. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kislány, miért csillagozod ki a "drogozni" szót? Az nem trágárság, te kis mimóza.
2014. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz fiatalabb vagy idősebb lányokkal.

az a baj, hogy a fiatalabb az még nagyon befolyásolható és buta, az idősebb meg már feslett.


nem igazán tudok jó tanácsot adni, csak annyit, hogy ismerkedj MOST NAGYON sok lánnyal, hátha találsz egy olyat 1-2 év múlva aki nem olyan mint az átlag. de az is lehet, hogy 20-30 felett is szűz leszel még.


sajnos ilyen világban élünk. még jó, hogy most érdekel a dolog, mert tényleg évekbe fog kerülni mire találsz olyat.

a neheze pedig az lesz amikor megunod a sok felszínes lányt, tehát erőltetni sem szabad, ha valahol nem találsz, próbálj új helyet, módszert.


a legfontosabb hogy sose higgy egy lánynak, midnig azt mondják amit mások hallani akarnak. olyat keress, aki őszinte és nem hazudozik.


az jó ha egészségesen élsz, maradjon így később is. esetleg ebebn is tudok tanácsot adni, ha érdekel.


a többi negatív válasszal meg ne foglalkozz, felnőttek közt is vannak hasonlóan igénytelen emberek. megkereshetsz privátban is.

2014. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egyet értek! Én 15 leszek és lány vagyok, de én nem iszom nem cigizek, nem pakolom ki mindenem. Még szűz vagyok és igen, nálunk is ez a szitu, szerintem ha találsz valakit akivel szeretnéd, csak azzal tedd meg :)) Ha nem jön a lány akkor se rohanj egy rib****choz hogy csak legyen meg az első csók.. Nekem valami ilyesmi a véleményem :)
2014. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!