Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és sohasem csókolóztam?

Figyelt kérdés
sajnos nincs önbizalmam meg csendes vagyok, de ettől függetlenül már voltam sok buliba és vannak barátaim...szval nem az az otthon ülős csendes lány vagyok...ciki vagy nem ciki, de a bulikban mindig sokat iszok (persze nem annyira hogy hányjak) amitől sokkal többet beszélek mint józanon...és így se kellek soha senkinek :( nagyon cikinek érzem, hogy ennyi idős vagyok és ennek ellenére még nem csókolóztam...kapcsolatom se volt még...annyira félek, hogy örökre egyedül maradok, pedig annyira szeretnék már valakit szeretni...de már a helyzetemben már annak is örülnék ha vki aki nem a pasim lesmárolna...de senki soha...mi lehet a baj?? tudom, hogy nyitottabnak kéne lennem, de amikor jobban megnyílok akkor se kellek senkinek..:(
2013. dec. 7. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lesmárollak én,ezen ne múljon.
2013. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj:) Fogsz még csókolózni,sőt még pénisz is lesz a szádba
2013. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ElnökÚr__ az Istenkirály :D
2013. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
elnök úr :D ez 3 intenzivre vágott a kommented :D de van benne igazság teljes mértékben :DDD
2013. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csaj vagy és bulikban mászkálsz annyi nem lehet nehéz. Odamész egy sráchoz akivel szemezel és lesmárolod. Komolyan nem értem a problémádat...
2013. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Skrezz válasza:
küzd le a csendességedet próbálj több fiú barátot szerezni magadnak ne légy az aki csak a buliba szólál meg jobban menny ki fiú barátokkal és próbálj meg vicces lenni jókedvü meg ilyenek mert ha továbbra is az a csendes lány maradsz aki csak buliba szeret beszélni meg ilyenek akkor egy fiú sem fogja észrevenni benned a jót,szépet, :)
2013. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Elnök úr biztos segít neked, hiszen kötelessége a botladozó állampolgárok segítése!
2013. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) megpróbálok változtatni!

ElnökÚr_ neked külön köszönöm a válaszodat ;)

2013. dec. 7. 16:27
 10/18 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2013. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!