Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova lettek a "normális"...

Hova lettek a "normális" egyszerű emberek?

Figyelt kérdés

Facebook, társkereső oldalak, média. Mindenütt manga őrültek, SP, Justin Beaber rajongók, pláza vagy hostess kinézetű kitetovált, cicababák.


Sajnos, aki kicsit is a "régi" volt még (szerette a természetet, nem volt nála okostelefon, nem mutogatta magát vele, nem a médiában szereplő nők után ment, akik 6 szatyorral jönnek ki a plázákból, nem a média által kreált Karamell-eket meg Varga Zsolti-kat szerette, hanem a saját ízlése szerinti zenéket), ilyenek már alig vannak.


A kicsit is visszahúzódóbb emberek is hajlanak ezek után menni (média, énekesek) és őket követni.


Szerintem egy hatalmas átváltozáson mennek át az emberek, divat és viselkedés terén is.



2014. febr. 3. 23:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Én nem követem a média hullámot, nem hallgatok Karamel-t, nem érdekel a hostess nőktől hemzsegő Való Világ meg Éjjel-Nappal Budapest, nincs okostelefonom, (nem is tervezem soha).


Maradok, az, aki mindig is voltam.

2014. febr. 3. 23:40
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem is, mert én nem. :) Ezért vagyok egyedül és ezért nem is mozdulok ki a kis csigaházamból! :))
2014. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én a régi értéket képviselem, amikor még nem az ilyen tv által kreált énekesek, divatot reklámozó műsorok határozták meg a nézők és emberek életét. Felvettük (nem is olyan rég) a normális egyszerű Nokia telefonunkat, amit nem szégyelltünk mások előtt, aztán telefonálás után elraktuk.

De most azt látjuk, hogy vagánynak és menőnek tartják az okostelefonokat, amit szinte soha le nem tesznek a kezükből. Nagyobb függőséget okoz majd idővel, mint a drog vagy a cigaretta.

2014. febr. 3. 23:51
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

köszönjük emese!

tudod változik minden igy mindig is más lessz...

én se vagyok ilyen...

te se vagy ilyen de lehet söt biztos hogy a gyerekeid igen.. mert fejlödik és változik a világ új divat jön létre stb. stb..

2014. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Most meg meghökkennek az emberen: Nem hallgatsz Justin Bíber-t, Karamel-t, Varga Sanyi-t? Nincs okostelefonod, egy régebbi f*stalicska nokiád van, ami még a Wifi-t sem tudja fogadni?


Nem hordasz fekete Lojer márkájú sapkát, amit a Roland Divatházból, vagy F&F-ből lehet venni? Ki vagy Te?

2014. febr. 3. 23:56
 6/22 A kérdező kommentje:

Pontosabban megfogalmazva: Nem hordasz fekete Lojer márkájú sapkát, amit a Roland Divatházból, vagy F&F-ből lehet venni? Ki vagy te, honnan jöttél, és mikor?


Kit érdekel más, én nem a média után megyek, nem más után, hanem saját magam után!!

2014. febr. 4. 00:09
 7/22 lencsefőzelék ***** válasza:
70%

Rajtam is meg szoktak botránkozni, mikor közlöm, hogy nem használok mobiltelefont. Varga Sanyiról és Zsoltiról azt sem tudom például, hogy kicsodák. Nem nézek tévét (max nagy ritkán sportot), nem követem a divatot, nem hallgatok rádiót. A rockzenét szeretem, amit úgysem adnak sehol. Nem eszem húst, ami szintén botrányos. :)

Az biztos, hogy kihalófélben vagyunk...

2014. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mirk ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, csak pont ők azok, akik nem reklámozzák magukat.
2014. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező itt a válasz a kérdésedre : www.kvantumklub.hu

Olvasd és sok mindent megfogsz érteni.

Ha tetszett,mond el másoknak is.

2014. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Egy szállal nem vagy különb, nem tudom mit hisztizel azon, h valakinek okostelefonja van.

Vagy, h fent van társkeresőn.

Vagy, h húst eszik.

Egyáltalán te miért használod az internetet, mint a többi birka?

Miért nem írod le inkább, h egy vesztes vagy, aki csak azért hisztizik itt, mert nincs pénze okostelefonra meg csúnya, mint a bűn.

2014. febr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!