Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalokról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

22:46


Na és miért lettem lepontozva?Hadd legyen már kifejezve a saját véleményem, azt nem jelenti, hoy amiket leirtatok nem értek egyet veletek.Akkor is szeretni kell õket, ebben a kemény világban nagyon is szükség van szeretetre.Nem maguktól lesznek olyanok,amilyenek,SAJNOS!

2014. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is eggyett értek a 16 évessel csak én 14 vagyok én is szeretek gépezni és akármit csinálni de tényleg csak mennek egy fele...Egész nap az van, hogy kit lehet szivatni néha már kicsit drasztikusan és nem érdekli őket semmi csak FB és a legmenőbbnek lenni olyan dolgokkal pl. ki tud jobban labdával kárt tenni valahol vagy ki tud jobban beszolni az utcán...
2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igazatok van 10-edik és 11-edik válaszoló.

csak annyit fűznék hozzá:

Az antiszociális viselkedés az intelligencia jellemvonása egy olyan társadalomban amely a normákat vakon követő egyénekből áll.


egyébként én is 14-éves vagyok.

2014. jún. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!