Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírják az emberek a...

Miért nem bírják az emberek a csendet és miért kell folyton pörögni, zizegni és jelezni, hogy létezünk minden egyes rohadt pillanatban és bárhol?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez a kétségbeesett "jó fej vagyok és ezt mindenképpen be kell bizonyítanom" mentalitás olyan sok embernél?

#pörgés #cool arcok #jó fejek
2014. febr. 10. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szeretnek szerepelni. Joguk van hozzá, nem? Mint ahogy neked is jogod van otthagyni őket, ha ez idegesít. Én is ezt teszem, mert én is utálom amúgy az ilyen önjelölt bohócokat. Kivéve, ha valaki tényleg jó fej, és humoros, mert akkor maradok közönségnek, de amúgy szánalmasak, és nem érdekel, hogy ők alkotják az emberek 90%- át akkor is gyökerek a szememben. (Én meg az övékben, dehát ez így is van rendjén, ám legyen. :D)
2014. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyet látok. Szerintem egyfajta feltűnési viszketegség. A napokban volt egy beszélgetésünk néhány baráttal, egész addig, míg meg nem érkezett még egy, kulturált, nyugodt volt a beszélgetés. De ahogy megérkezett az említett illető, onnantól borult az addigi egyensúly, és átvette a szerepet a hangoskodás. Én sem értem egyébként, hogy miért kell valakinek mindenképpen mindig a középpontban lenni, még akkor is, ha közlik vele, hogy ez idegesítő. Egyébként meg nem vagyunk egyformák...
2014. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is közrejátszhat, hogy van nála bizonyos mértékű önértékelési zavar. Vagy palástolni akar ezzel valamit, vagy túl értékeli magát bizonyos tekintetben.

Sajnos tény, hogy az ilyen emberek elnyomják azokat, akik normálisak, szeretnének társasági életet élni. Ilyenkor a figyelmet elvonják róluk, nem adnak lehetőséget a többieknek arra hogy ők is beleszóljanak a témákba. Ez egyébként alapvető intelligencia kérdése is. Mert én személy szerint kifejezetten zavarónak tartom, ha valaki állandóan fecseg, megszólalni se hagy másokat. Megoldás erre: rá kell szólni az illetőre, először udvariasan, viccesen, ha ebből nem ért, akkor kicsit határozottabban hogy érezze nem csak róla szól minden!

2014. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek az emberek kifelé élnek, csak az számít nekik, hogy mások mit gondolnak róluk. A csendben magukra maradnak, nincs kivel és nincs kiről beszélni, magukba kell fordulniuk. Önmaguktól félnek, mert tudják, hogy teljesen üresek, de nem akarják tudomásul venni.
2014. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű túlkompenzálás: hogy ne hallják a fejükben és a lelkükben honoló ürességet.
2014. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!