Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ember "farkastörvénye"...

Mi az ember "farkastörvénye" a visszahúzódó emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

Fent vagyok a facebook-on, de egyedül, ismerősök nélkül, mert az ismerőseimnek legalább 600 ismerősük van. Mondjuk, jó, ha ebből a való életben 30-al tartják a kapcsolatot.


Az ismerőseimnek ez a 600 ismerős facebook-on olyan már, mint egy nagy összetartó család. Mindenki tudja mindenki baját, kínját, szerelmi ügyeit. És együtt is járnak szórakozni, rendezvényekre. Pörögnek, jól érzik magukat.


Most, ha én bejelölöm őket facebook-on, mondhatni vadonatúj, ismeretlen, új ember, aki azt sem tudja, épp mi a szitu, mi a téma köztük, és én belinkelek valamit, akkor biztos, nem fognak reagálni. Mert, ha éppen egy ismerősömmel szeretnék beszélgetni, aki kiszemelt magának az ismerősei között egy lányt, és én meg ráakaszkodok, hogy beszélgessünk, akkor azt mondja majd, hogy most nem érek rá, (vagy nem is reagál), mert egy lánnyal akarnék összejönni éppen, és ne zavarj, ne rontsd el a helyzetet, hogy összejöjjek vele.


Meg egyébként is szenilisnek tartanak a falumban, mert én szeretem a retro zenéket, a reggelt, fényképezni (természetet), az archeológiát, a világűrt. Tehát visszahúzódó létemre az ilyen dolgokat, míg ők csak pörögnek, alig érnek haza, már mennek is tovább.


Tehát a visszahúzódóakra igaz:

"Tévéznek, nézik hogyan élnek barátaik!"



2014. febr. 10. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval, nem is tudom, mit keresek én még azon az oldalon, hagyom az összes embert az utjukon és tévézek tovább egyedül.
2014. febr. 10. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:

pont ez baj

ők elmondásod szerint le se sz*rnának téged, akkor te miért görcsölsz ezen? Írj, akinek akarsz, ne foglalkozz velük. Több milliárd ember él a földön, és komolyan megbántana téged egy ember mert leráz, vagy nem válaszol? ugyan már!

2014. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben a faluban, ahol lakom, úgy érzi magát az ember, mint Elly Kedward A Blair-i boszorkány az ő falujában. Vigyorognak az emberre, ("itt a hülye" jelzőt kimutatva) ha meglátják, mert ez csodabogár, mást szeret, mint mi, nem pörög, sem beszél sokat.
2014. febr. 10. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A tisztánlátás, felvilágosulás. Mert amit Ők csinálnak Azt minimum, feleslegesnek tartom. Nem lehet velük beszélgetni sem, mert az Ő témájuk gátlástalan, erkölcstelen mindig hojeségen' jár az eszük. Én kerülöm a faszbókot, ha néha szükségem van rá, mindig regizek egyet más adatokkal, és ha végeztem, törlöm is. Bár már van egy-kettő aminek a kódját sem tudom.
2014. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval, olyan emberek vannak, ott hogy: mi van níma? Meg. Bánt téged eleget a sors! Takarodjatok már a pecsába.
2014. febr. 10. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!