Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme a kötözködő troll...

Van értelme a kötözködő troll válaszokra reagálni? Amikor mindenbe belekötnek?

Figyelt kérdés

Amikor felteszek egy kérdést, hogy "Miért vesznek az emberek X terméket, mikor az Y is ugyan azt tudja, és fele annyiba kerül?" és jön a válasz: "Semmi közöd nincs hozzá, hogy ki mit vesz!!!"


Most ilyenkor nem értem, ezek nem tudnak olvasni? Nem azt kérdeztem, hogy van-e közöm hozzá, hanem hogy miért...


Az ilyen válaszolókra van értelme reagálni?



2014. febr. 11. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szilvásbuktát, mert az szeretem.
2014. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez volt az ő véleménye. Az is lehet, hogy félre értett, félre olvasta, vagy bármi. Ez velem is előfordul néha, hogy nem úgy értelmeztem a kérdést, vagy a mögötte álló szándékot. Szerintem kár az ilyen dolgok miatt vitába bocsátkozni!
2014. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer reagáltam egy ilyen kötözködőre, mindkét esetben törölték az addigi válaszokat. Ha leállok valakivel tárgyalni, akkor meg is mondom a magamét :D. Amúgy nem érdemes, gondolj bele: Fáradtak, leültek a gép elé, és ez visszahozza az életkedvüket, boldogok lesznek, vagy ennyi öröm jut az életben, hogy itt élik ki magukat az ilyen válaszokban. Ilyenkor gondolj arra, hogy jót tettél más emberrel :).
2014. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!