Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért menekülnek a nők a...

Miért menekülnek a nők a romantika elől?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi kimutatja belső világát a nők felé, észre sem veszik. A nők inkább az izmos, sármos férfiakra buknak.


Erről a kormány tehet, mert a fél országnak nincs munkája, el vannak szegényedve, s a nő miből tartja el magát és a gyerekét, muszáj keresni egy olyan férfit, akinek sok pénze van.



2014. febr. 13. 16:09
 1/10 A kérdező kommentje:

A jófiúkra elég sok sztereotípiát ráhúznak. Egy jófiú attól jófiú, hogy szereti, tiszteli és megbecsüli nőt, nem lép félre, nem keveredik balhékba, segítőkész és őszinte. Mindemellett a közvélemény olyan tulajdonságokat is rájuk aggatott, amik nem feltétlenül velejárói a jófiúságnak: gyenge, papucs, nyálasan érzelgős, lúzer, határozatlan, béna az ágyban, túl rendezett, anyuci kedvence, csendes, visszahúzódó, nyápic. Ami pedig a legtöbb nőnek eszébe jut erről a kifejezésről pedig az, hogy unalmas.


Nem? De!

2014. febr. 13. 16:20
 2/10 A kérdező kommentje:
Jön a válasz: B+ a Q anyá at, nem úgy van aaz! Itt csak ilyen emberek vannak!
2014. febr. 13. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges vagy szedjél zizit :)
2014. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahányszor kérdeztem itt valamit, mindig ez volt a válasz. Akkor nektek mi az igaz? Akkor foglalkozok a saját dolgommal, nekem az az igaz. Ti meg menjetek utatokra, nektek meg az az igaz!
2014. febr. 13. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De most mi a bajod konkrétan? Már megint a nők a hülyék?
2014. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,ha egy fiú kimutatja nekem a belső világát,és kiderülnek valódi érzései,gondolatai,viszont a legtöbbnek talán érzései sincsenek,nem tudom,de akiket én ismerek,azok közül egyik sem romantikus,hanem egy görényféle.
2014. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki menekül a romantika elől, az hülye. Rossz helyen szoktál ismerkedni valszeg.


L

2014. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szolokhoz...az én szívem is a érzékenyebbek felé húz,de egy egészséges keretek között...Mindenkinek vannak gyengeségei hibái..ezzel nincs gond el kell vele fogadnia másikat...de aki nem vesz emberszámba,és felsőbbrendűnek hiszi magát..azzal nem is tudok mit kezdeni..az menjen a bányába ott keménykedjen...azért legyen egy határozottsága é álljon ki értem az anyukájával szembe is ha kell..ehhez nem kell pénz sem...jobban értékelek egy szakmát tanult romantikust mint egy pénzes bunkót...örök romantikus,szenvedélyes típus vagyok :p
2014. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. febr. 13. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 74%os válaszolóval:) sajnos mostanában én is ilyenekkel találkoztam...egy pár éve....
2014. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!