Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy apuka mi a francnak vesz...

Egy apuka mi a francnak vesz virágot Valentin napra a lányának? Szerelmes belé? Mert akkor irány a pszichiátria.

Figyelt kérdés

A Valentin nap a szerelmesek (meg a virágkereskedők...) ünnepe. Na most ha egy apuka virágot vesz a lányának akkor az a lány a szerelme?

Hát lehet, de egy kiskorú lánynál egy büntetendő, egy nagyobb lánynál is is erősen morális kérdés.

Vagy pszicghiátriai eset.

Nemde?


2014. febr. 13. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Te. Te egyszerűen hülye vagy. Szeretet. Tudod, mi definiál a szó?
2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem szerelmes belé, csak gondolom sznob anyuka cseszteti, hogy vegyen:D Egy pasinak sosem jutna magától eszébe:D
2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor a webshopok is szerelmesek belém:)

Sokaknál nem csak a szerelmesek,de a szeretet napja is.

A suliban a barátnők is ünneplik,-de nem leszbikusak,és családban is láttam már,hogy nem csak az asszony kap valamit,hanem a gyerekek is -még a fiú is.

2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
1 Nem Valentin napkor kell szeretni, hanem mindig. Minden pillanatban.Nem kifelé mutogatva, hanem befelé csendesen.
2014. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 sippara ***** válasza:
76%
Apukám minden nőnapra, Valentin-napra vett nekem valamit (csokit, virágot, ilyesmit), mióta az eszemet tudom - pedig nyilván egy 2-3 éves kislány nem nő, és nyilván soha nem is is volt szerelmes belém. De diagnosztizállak én is távolról: NAGYON unatkozol. Szervezz magadnak valami élet félét, és akkor nem kell másokéban vájkálnod, hogy az elégedettség illúziója lengjen körbe pár percig.
2014. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Ez kamu kérdés.-Csak provokál.
2014. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Amióta az eszemet tudom, anyu mindig vett/vesz valami kis szív alakú csokit, pici plüsst ilyesmit (persze most már próbálom leszoktatni róla:D), én meg anno rajzoltam neki valamit.

23 éves vagyok és NŐ.

Nincs ebben semmi beteges. Szereti, és amiatt adja, ennyi.

2014. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

na ne ferdítsunk!

tanuljunk meg olvasni helyette.


a Valentin nap a SZERELMESEK, a HÁZASPÁROK, PÁROK ÜNNEPE.

nem a szeretet ünnepe.

csak hát ugye Átlag Jani intelligenciája nem terjed odáig hogy ezt felfogja.

a netet meg használni nem tudja bár ott ül előtte.


ld.


Ezen az ünnepen (amelynek vallási eredete az idegen elnevezés elterjedése miatt Magyarországon elhomályosult) a szerelmesek megajándékozzák szerelmüket.


A keresztény szokás eredete, hogy Szent Bálint, Terni (akkori nevén Interamna) püspöke a 14. században a jegyesek és fiatal házasok védőszentjévé vált Angliában és Franciaországban


[link]

2014. febr. 13. 18:50
 9/22 A kérdező kommentje:

a webshopok nem beléd szerelmesek, hanem a pénztárcádba.

ennyi. ott tiszta a képlet. mindegy csak költs.



Hát akkor a webshopok is szerelmesek belém:)

2014. febr. 13. 18:59
 10/22 sippara ***** válasza:
0%
De mi a konkrét problémád? Már azon kívül, hogy gyanítom, egyedül töltöd a nevezett napot, és még apád se vesz neked semmit...
2014. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!