Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja anyámnak? Tipikus...

Mi baja anyámnak? Tipikus bagoly mondja verébnek!

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még otthon lakom.


Hobbim a testépítés, most épp úgynevezett tömegnövelő étrenden vagyok pár hónapja, vagyis sokat eszek.

Van hogy egész nap nem vagyok otthon, csak este érek haza. Este pedig már nem szoktam(és nem is tudok) annyit enni.

Napközben viszont dobozokban viszem a kaját, vagy rengeteg szendvicset viszek. Ezt nyilván nem látja anyám, mert nem találkozunk, csak este.


Mindig belém köt, hogy milyen keveset eszek, és hogy össze van szűkülve a gyomrom. Vacsorára eszek egy kis túrót, vagy húst zöldséggel, és megszól. Mindig ez megy: össze van szűkülve a gyomrom.

Ha megmondom hogy én sokat eszek, nem hiszi el. Lefényképeztem már neki azt a sok dobozt, amit egy napra elviszek, azt mondja erre "ezeket csak kivettem és egymásra pakoltam, hogy elhiggye" -.-


Most voltunk étteremben, anyu egy kis tál(!) levest evett és mondta, hogy ő nem kér főételt, ő tele van.


Múltkor vett a pékségben 3 péksütit, abból megevett 2-t, ezután egész délután azt nyögdécselte, mennyire tele van, ő most ki fog durranni és csak másnap ette meg a 3. darabot is, de azt is hosszasan nyammogta, mert még mindig tele érezte magát az előző napon evett kettő miatt.


Most nem túlzok. Komolyan ilyen.

Tudom, ez az ő gondja, hogy csak ennyit eszik, pedig telik többre is, de engem az zavar, hogy engem csesztet! NÉzzen már magába először!


Anya egyébként nincs elhízva, vagyis nem tudom... felül csont és bőr, de nagyon husis combja és feneke van, nem alultáplált. Csak tudnám mi az istenből visz be annyi kalóriát hogy életben maradjon...


2014. febr. 13. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Vicces helyzet :D.

Te amúgy fiú vagy lány vagy? Mert ha lány , nagy az esély arra hogy féltékenységi reakcióba kapott, hogy te neki kezdtél egy testépítő programba és ő nem tudja vagy hasonló.

Számomra mondjuk ez nem idegesítő, inkább ráhagynám :)).

2014. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en 67-69kg nal mozgok, megis volt h 16 tojas rantottat megettem 2x8 ba sutve egymas utan, nem keves kenyerrel.

ha izlik a kaja szinkronba birok enni 100+ os cimboraval.

megse birok hizni... szoval anyad ellentete :D

2014. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!