Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy 22 évesen...

Miért van az, hogy 22 évesen mindent el kell mondanom anyámnak? Vagy csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Például el kell számolnom, hogy hova és kivel megyek.


Köszönöm a válaszokat


2014. febr. 12. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Szoktasd le róla.

A hova mész kérdésre? El.

A Kivel? Barátokkal.

Adj sablonos, semmitmondó válaszokat, ha megkérdezi miért csinálod, mondd el, hogy felnőtt ember vagy és szeretnél magánéletet, szívesen beszélgetsz vele bármiről, de ne akarjon mindent tudni, mert nem vagy kisgyerek már és idegesítő!

2014. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nálunk is ugyanez volt. Nem véletlenül költöztem el, ahogyan lehetőségem volt, bár nálunk nem csak ez volt a gond. Amióta a párommal lakom élvezem, hogy szabad vagyok és a magam ura.
2014. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Magától nem fog leszokni a kíváncsiskodásról. Neked kell lépned.
2014. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiiii ***** válasza:
85%
A válasz magától értetődő. Azért van ez, mert hagyod.
2014. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért van ez mert anyád még nem nőtt fel.És azt sem látja,hogy Te már felnőtt vagy .
2014. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Állandóan azzal jön, hogy "kérdezhetem, nem?" meg hogy ez az őszinteség.. mintha nem lettem volna az...
2014. febr. 12. 19:46
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha hagyod, hogy állandóan ellenőrizzenek, kikérdezzenek akkor ne panaszkodj. 22 éves a fiam. Én is kérdezgetem, hogy merre járt, mi jót csinált. Ha van kedve elmondja, ha nincs akkor 1 mondattal lezárja a témát. Én meg nem erőltetem tovább. Úgyse hagyná.

Tudod csak azt lehet irányítani, ellenőrizni, kikérdezni aki szó nélkül hagyja, és elviseli.

2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Azért ha otthon laksz és a szüleid tartanak el, joguk van tudni hol jársz, kivel és kb. meddig maradsz. Egy jólnevelt valaki ezt magától is tudja.


Én már nem lakom otthon, de ha haza látogatok anyámékhoz, mikor megyek el otthonról elmondom hova megyek és kb. mikor érek haza. Ha véletlenül nem érek haza szólok. Nem kérezek, de azért elmondom merre járok. Szülőként nekem is jól esne tudni....



23-L

2014. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

"Miért van az, hogy 22 évesen mindent el kell mondanom anyámnak?" - Kérdező, már miért kellene? Egyszerűen meg kell tanulnod nemet mondani...

(persze vannak indokolt kérdések is, mit tudom én, az, hogy "mikor érsz haza" nem csak sanda kontrollálási szándékról szólhat, hanem szimplán arról is, hogy megvárjanak-e a vacsorával, vagy ilyesmi. Meg hát azért az egy fedél alatt élő felnőttektől is elvárható, hogy valamilyen szinten alkalmazkodjanak egymáshoz)

2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Tőlem is mindig kérdezik, de azért mert velük lakok és mert én vagyok az egy szem gyerekük és aggódnak. :) Én nem bánom, mert tiniként is mindig mindenhova elengedtek (most már nem kell engedély :D) , nem hívogatnak óránként, ha el vagyok egy pár napig, akkor azért napi 1x beszélünk. Én ebből nem csinálok nagy ügyet.

24/L

2014. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!