Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek nyomasztó érzést...

Miért érzek nyomasztó érzést a mellkasomban? Más is van így?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk rossz jegyet kapok a suliban, és anyának meg kell mondani(sose szid, le, nem is tudom miért idegeskedek, egyszerűen amikor anyának elmondom, talán olyan, mintha magamnak vallanám be, és én szembesülnék vele, vagy ilyemi:DD) , vagy ha bűntudatom van, vagy ha ideges vagyok, vagy ha el kell mondanom valamit, vagy ha pl van egy 7 napos szünet a suliban, addig érzem azt a fusztráló érzést a mellkasomban, míg meg nem írom a leckét. Meg ilyen hülye dolgok miatt. Másnak is így van? nagyon rossz...
2014. febr. 15. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret furdalásnak hívják. Ez a normális, nem az, hogy sz*rsz az egészbe. Te legalább foglalkozol azzal, hogy jól teljesíts.
2014. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!