Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt az? Ki felejtett el...

Ki volt az? Ki felejtett el szólni hogy nincs citrom? Ki volt az az álnok?

Figyelt kérdés
ma,mint minden normális nap,próbáltam teát főzni.Megmelegítettem a vizet,teafilter meg minden,ahogy szokás.Raktam cukrot bele,és egyszer csak megtörtént!!!Igen,mindenki tanuljon a hibámból!Nem volt citrom :s :(( valaki elfejtett szólni hogy nincs citrom!!!az ilyet büntetni kéne :P

2014. febr. 15. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Reggel ugyanígy jártam, de ahol én lakom, ott van zöldséges az épületben, ráadásul van kezeletlen biocitrom. Vettem fél kilót, de reggelizni már nem volt időm, mert lekéstem volna a 10-es osztálylovaglást. Persze így kiértem, de nem volt osztály, ezért kimentem terepre egyedül, több, mint 2 órát pózniztam a napsütésben. Király nap volt, és most van citrom is, még 2 szem, mert csináltam limonádét!
2014. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért jó ha mindig van citromlé tartalékba :)
2014. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!