Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Citromos víztől úgy érzem nem...

Citromos víztől úgy érzem nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mégis miért éreznéd úgy? Semmi tápanyag nincs benne, amitől az éhség elmúlna. Maximum ha még nem jött el az ideje a következő étkezésnek, mégis érzel valami éhség szerűt az lehet, hogy szomjas vagy, na ilyenkor segít a citromos víz, egyéb esetben nem.
2014. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a citromsav még növelheti az éhségérzetet!
2014. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ennek nem fogyasztania kéne?
2014. febr. 6. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nevetek :D

Nincs olyan, hogy fogyaszt.

2014. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát persze,hogy fogyaszt! Megiszod,a zsírt meg kifingod!
2014. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam inni, de sok lett a savam és még éhesebb lettem.
2014. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok helyen hallottam, hogy segít a fogyásban, de ez mennyire igaz azt nem tudom. Szerintem a megfelelő táplálkozás és sport mellett egy kis pluszt ad a fogyásnak, de csodát ne várjunk tőle. Ha csak ezt iszod és mellette csokit, szalonnát stb. eszel és nem sportolsz biztos nem segít semmit. Google a barátod, biztos találsz róla pár dolgot.
2014. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

igen, ez így van

ezt mondta a környezet tanárunk

ahogy bekerül a hasadba, a hasad úgy reagál rá, hogy elmúlik az éhséged. de nem tart sokáig.

11/L

2014. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Amikor kis naív voltam még, és hittem az ilyesmiben, egy nap kb fél liter citromos vizet ittam. 4-5 nap után annyira sok savam lett, hogy rohadtul égett a gyomrom és kb. 2 nap után múlt csak el, miközben lúgos dolgokat ettem.

Szóval olykor-olykor igyál nyugodtan, pl. nyáron még jól is esik egy kis jéggel, de ettől nem fogsz fogyni.

Ha hirtelen éhes leszel, inkább igyál egy nagy pohár sima vizet, és az éhséget is tompítani fogja. De ne ilyen dolgoktól várj súly csökkenést. ;)

2014. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 idrzsupos ***** válasza:

Nem lehet csak a savanyú íz alapján megmondani, hogy milyen ph-jú egy étel és ez azért van, mert a lúgos ph-nak lehet íze, de az ember nem rendelkezik lúgot érző ízlelőbimbóval. A fogyásnak soha nem kúra a megoldása, a rohamfogyásokat ált. rohamhízások követik.

Az étkezés módját (napi 6-8x enni lassan)-leggyakoribb baj az, hogy egész nap nem eszik a fogyni akaró, aztán a többnyire magas inzulinszintje miatt annyira lemegy a vércukra, hogy 5 perc alatt többezer kalóriát fal be, amit észre sem vesz. Ahogy a nasit sem veszi észre legtöbb fogyózó.

Az elhízás ált. genetikai hajlam, de jelentős részben a tanult evési szokások is jelentősek.

Első körben ki kéne vizsgálni, hogy mennyi a súlytöbblet, mennyi a kalóriaigény adott magasság és az ideális testsúly eléréséhez.

Nem lehet-nem érdemes koplalni, kínlódni csodaszerekkel, ami mellett eszméletlen sokat is lehet enni, mégis fogyaszt-az ilyen csodáknak mindig van hátulütője.

Mindig sok a kifogás- nincs idő enni, nem tudom betartani, már szinte semmit nem eszem, van hogy egy hétig csak iszom- és egyszer eszem egy héten (egy nap)- mégis hízok.

Ha nem eszem, rosszul vagyok.

Épp ezért kéne betartani orvos- dietetikus tanácsait, a megfelelő, egyénre szabott diéta tartalmazza azt, hogy hányszor ehet-kell egyen-a túlsúlyos, milyen ételeket kell kerülni, mi az, amit nem ehet, testedzés olyan, amilyen megengedhető adott helyzetben adott "betegnek".

Alaqpból: ha vki. már cukorbeteg, szívbeteg, ízülete tönkrement, egyéb betegsége van: soha nem kezdjen bulvár-fitnesszguru szuperdiétába!

Kristálycukor mindenkinek rosszat tesz- mesterséges szer, nem fordul elő a természetben- tilos.

Ami könnyen emészthető étel: a lisztes termékek, tészták, kenyérfélék, ezeket szabad enni, de csak kiszámolt adagot.

Gyakori evés fontos, mert ha lement a vércukor a semmit nem evés miatt, a bevitt étel minden molekuláját elraktározza a szervezet!

Szóval kalória, étel minősége, evési szokások változtatása, edzés-személyre szabva, és ha kell, gyógyszeris, de soha ne olyan, amit az aktuális sztár használt a rózsaszín csatornán.

2014. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!