Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gáz, hogy...

Szerintetek is gáz, hogy valakit nem lehet már napok óta elérni telefonon?

Figyelt kérdés

Hétvégén hívtam hangposta, nem vette fel, aztán most be van kapcsolva, de cseszik felvenni.

Már vagy 20-szor hívtam 2 nap alatt, és semmi reagálás, még csak vissza sem méltóztat hívni.

SMS-re se válaszol.

Mi lehet az oka? tán ennyire elfoglalt, fontos ember lenne valaki, hogy cseszik 2 percet szánni az emberre? érdekes.

Ti mit gondoltok erről, csak nekem fura ez?


2014. febr. 17. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább az a gáz,hogy valakit ennyiszer zaklatsz...én sem örülnék,ha hézvégén csörögne az a szájbatekert mobil.valószínüleg megnézte,csak nem akar válaszolni vedd tudomásúl...
2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam olyat, hogy nem veszem fel. Nincs kedvem nyugi kell. Ennyi. D:
2014. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát az érdekes akkor...
2014. febr. 17. 18:01
 4/6 A kérdező kommentje:
nagy gond van ebben az országban az emberekkel, úgy néz ki...
2014. febr. 17. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki naponta 20-szor hív abból kezd egy kicsit elegem lenni egy idő után.
2014. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ ki vagy neki és miért keresed. Ha olyan a dolog ami neki fontos akkor visszahívna. De ha mondjuk lazít valahol ,vagy dolgozik és nincs ideje akkor nem veszi fel. Én se szoktam.
2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!