Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem lehet elérni a...

Miért nem lehet elérni a pestmegyei bizottságot telefonon amikor a segitségükre van szükség?

Figyelt kérdés
kislányom corpus callosum hiánnyal született.Sajnos ahol eddig kaptam a fejélesztést az intézményben azt mondták hogy átszervezés miatt nem tudnak foglalkozni vele.Aztán megadtak egy nevet akit keressek a pedagógiai szakszolgáaltnál de ott is elhajtottak azzal a szöveggel SNI-s gyereket nem fejlesztenek.Akkor beszéltem egy ismerösömmel aki szintén pedagógus azt mondta hogy a bizottságot nyaggassam hogy adják meg a fejlesztést neki mert ha nem adják meg ami kell akkor a családit is elveszithetem.Most mit tegyek menjek be személyesen?
2013. okt. 17. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen pest megyei bizottság? Konkrétan milyen bizottságot ajánlottak?
2013. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a Pest Megyei Tanulási képességet vizsgáló bizottságot de mi már voltunk ott amikor 1éves volt a lánypom meg most a 3éves kontrollon.És ök javasoltak még a lányomnak heti 4 óra fejlesztést de aki eddig fejleszetette átszervezés miatt nem fejleszti tovább a lányom és most kell egy fejlesztö pedaagógus de csak ök javasolhatnak valakit de ha a telefont sem veszik fel akkor hogyan tárgyaljak velük
2013. okt. 17. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, emlékszem a régebbi kérdésedre. Sokára fogják felvenni a telefont. Szedd össze a gyerek összes vizsgálati anyagát, minden véleményt...stb...menj el hozzájuk, személyesen könnyebben tudsz velük kommunikálni! (Segíteni szerintem nem fognak tudni szerintem, de egy próbát megér) Bemehetnél a tankerület igazgatójához is, hátha megtudja mondani, hogy ki foglalkozik, (már hogy melyik intézmény)az SNI-s fejlesztésekkel. Keresd meg a legközelebbi EGYMI-t, hátha tudnak segíteni.
2013. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem az elözö intézményböl azt ondták a neten keressek rá a pedagógiai szakszolgáaltra mivek ök se tudták hogy oda küldtek felkerestem valami Petrás Györgyit de állitolag az nem tartozkodott vácon de emailt is küldtem neki mondták hogy megkapja de nem tartozkodik ott szóval már rég válaszolhattak volna de nem tették meg jövöhéten személyesen megyek el oda
2013. okt. 17. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a pedagógiai szakszolgálathoz menj, hanem oda amit javasoltam. Már a múltkor is írtuk neked, hogy nem a szakszolgálatokhoz tartozik az SNI ellátás, hanem valószínűleg az EGYMI-hez.
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minek a röviditése az EGYMI? Mert igy nem tudok akkor utána járni?
2013. okt. 17. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézet.
2013. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!