Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mi fog meg benneteket...

Fiúk! Mi fog meg benneteket egy lányban először? Vagy mi kell ahhoz hogy megforduljatok utána? (15-18 körül)

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem az arca, azon belül a szemei.


Akkor már megfordulok, hogy csekkoljam hátulról is :D:D

2014. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először az arca..Utána a többi mint mindenkinek(remélem) :D.

De az arca az ami először megfog

2014. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van két lehetőség.

Akinél ránézek és megállapítom jól nézki de nem kéne semmire csak az ágyba.

Van a másik aki rám mosolyog beszélgetünk és valahogy megfog benne valami és utána csak ő kell másra nem is tudok gondolni.

2014. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Először semmi. Próbálok nem előítéleteket gyártana, és ha csak így elmegy mellettem egy lány konstatálom, hogy lány volt és kész. Legyen bármilyen szép nem érdekel, szép és kész. Nem dobom el az agyam tőle, és próbálok meg közeledni felé csak mert szép, vagy mert bármilyen kisugárzása is van. Persze ez csak én vagyok, és ha rajtam múlna a világ emberiségének fenntartásának sorsa valszeg kihalna az emberiség. :D Ne vedd figyelembe a kommentem, csak láttatni akartam, hogy nem mindenki olyan mint a másik.
2014. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Predator14004 válasza:
Hát én már nagyon-nagyon rég próbálkozom egy lánnyal de nem nagyon jön össze... úgy hogy most jutottam el arra a pontra hogy lesz@rom (legalább is le akarom...) de ami benne megfogott hogy kedves volt meg szépen mosolygott rám (de tényleg gyönyörű a mosolya) meg a kisugárzása is jó volt és beszélgettünk meg minden csak aztán félúton elakadt a dolog...
2014. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!