Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiúnak/srácnak mind a...

Ha egy fiúnak/srácnak mind a két fülében van fülbevaló, akkor biztosan meleg? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Nemrég felszállt két srác a 3-as metróra, beszélgettek, és én észrevettem, hogy az egyik srácnak mind a két fülében volt fülbevaló.

Később, egy másik napon is láttam egy srácot mind a két fülében fülbevalóval.


Azoknak a fiúknak, akiknek mind a két fülében van fülbevaló, azok melegek? és 100%-osan?

Vagy ha nem, akkor miért hordják a fülbevalót mind a két fülben?



2014. febr. 19. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Én láttam olyan transzfesztitákat, akiknek mindkét lábán volt cipő. Apa mindkét lábán hord cipőt, tehát ő is transzi?

Anya is hord, akkor ő is pasi, csak átoperáltatta magát a látszat kedvéért nővé, és sunyiba pasit játszik?

A szomszéd kutyájára is húznak két cipőt. Akkor az is transzi?


Remélem érted a párhuzamot... -.-"

2014. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
És az emberek miért hordanak fültágítót? Vagy piercinget? Vagy letolt gatyát?
2014. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem ha csak az egyik fülében van fülbevaló, az is iszonyatosan meleges. Mi lesz a következő divat a fiúknál, köldök piercing?
2014. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, nekem már az egy fülbevaló is nagyon furcsa...
2014. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat


a kérdést azért tettem fel, mert nem tudom, hogyan van ez a fülbevalós dolog a fiúknál

tehát akkor nem meleg, ha min2 fülében van fülbevaló?


ha még valaki valamit tud mondani a dologról, megköszönöm

2014. febr. 19. 20:29
 6/16 A kérdező kommentje:
*mind2*
2014. febr. 19. 20:30
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

4: "Jaj ne legyél már vidéki!"

Az ilyen sz*rháziak miatt ítéljük ( a többség, én pl. nem ) el a pestieket. Amikor ilyen szóhasználatban vesztek a "vidéki" szót. Szóval: tudatlan, buta, paraszt, ostoba, stb., tanulatlan. Ha egy fővárosi ilyen, az nem baj. Honnan veszed ezeket amiket írtál?!?

Kérdező: nem. Ez általánosítás. Pl. hogy minden cigány lop ( nem vagyok az ). Nem mind, csak a többség. Vagy hogy akinek tetoválása van, az bűnöző. Vagy hogy akik divatosnak hiszik magukat ( páwa (?!?), SWAG ), hogy melegek. A melegek egyáltalán nem járnak úgy. A melegeket fel sem lehet ismerni, ugyanilyen emberek mint te vagy én ( nem vagyok meleg ). Szóval nem. Bár elég hülyén néz ki egy férfin / fiún a fülbevaló, de attól még nem biztos hogy meleg. Lehet, van rá esély. Ugyanannyi, mint hogy az egyik válaszoló meleg. Ismerősömnek is van, mégsem meleg. Ez nagyon nagy általánosítás. Szóval a válasz nem.

~egy VIDÉKI

2014. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

én nem szeretem ezt a "vidéki" megbélyegzést


amúgy én is vidéki vagyok, Budapest mellett lakom, és csak jelezni szeretném, hogy van 2 diplomám, és most csinálom a doktorit. és ettől még én is ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más.


szóval szerintem ne bántsuk egymást!

attól, hogy nem tudom, hogy mit jelent a fülbevaló mind2 fülben, még ugyan olyan ember vagyok, mint Te, vagy Ő, vagy akárki


csak mindenki mást tud...

de ezért kérdezünk, hogy ha valamit nem tudunk, akkor választ kapjunk rá.

2014. febr. 19. 20:52
 9/16 A kérdező kommentje:

és persze a "városi" és a "pesti" megbélyegzést sem szeretem

azt elismerem, hogy vannak tipikus városi emberei tulajdonságok, de attól még mindenki ember

nyilvánvalóan a környezet, ahol felnőtt, formálta őt.


ahogyan ő is látja bennem a különbséget abban, hogy nem vagyok városi, ugyanúgy észreveszem én is azt, hogy ő pedig városi...

de attól még ugyan úgy ember mindenki

2014. febr. 19. 20:55
 10/16 A kérdező kommentje:
és különben is, ebben a kérdésben a fülbevaló a téma :)
2014. febr. 19. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!