Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Nektek bejön ha egy...

Melegek! Nektek bejön ha egy srácon van fülbevaló, meg helix piercing (felső fül piercing)?

Figyelt kérdés

Vagy inkább taszít?

Nektek mi jön be igazán a srácokon?

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. okt. 19. 12:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A bal cimpába egy fülbevaló,a jobb ülének a porcos részébe pedig hérom ezüst karika.
2013. okt. 19. 12:37
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem különösebben érdekel. Tehát sem kevésbé vonzó, sem vonzóbbnak nem tűnik általában. Amúgy meg embere válogatja, van, akinek kimondottan jól áll, és van, akinek nagyon nem.

Egyébként általában az arc érdekel, ékszerektől függetlenül. :)

34/F

2013. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Természetesen ment a zöld mancs! ^^

2013. okt. 19. 12:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem igazán bejövős, de épp tegnap utaztam vonaton és velem szemben ült egy helyes srác, meg is jegyeztem magamban, milyen kár, hogy annyi vas van a fejében, amúgy helyes arca volt.. :P
2013. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Oh,ezt sajnálattal hallom. :S

Na jó,én annyira nem vagyok telenyomva. :P

2013. okt. 19. 13:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy ismerem a kérdezőt ^^

Nekem teljesen 8! A belsőt mindig is többre értékeltem.

Szép vagy mindenképpen. Jómagam nem akarok se tetkót se percinget, de aki akar annak bátran legyen, ugyanúgy járnék vele mert az aranyosság belülről fakad <3

19/F

2013. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátom (18.f) egyik fülében 1, a másikban 3 sima, egyszerű, pici pontszerű fülbevaló volt már akkor is, amikor megismertem és nagyon jól állt neki, bár nem emiatt szerettem bele :)

Nekem egy sincs és ha valakinek az arcáról vagy egyéb testrészeiről fél kiló fém himbálózik, az kifejezetten taszító számomra.

2013. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valami miatt nem jön be a dolog sajnos. Elég sok olyan valószínűleg meleg srácot látok, akiknek nagyon nem állna jól a piercing, mégis hordja :D Ezen szoktam mosolyogni néha. Van olyan, akinek nagyon jól áll, és nem csak neki áll jól, hanem nekem is, ha meglátom :D


[link]


[link]


[link]


Mondjuk az utolsó fülbevaló nem annyira jön be, sőt szinte kevés áll jól. :D


A helix nem nagyon tetszik...


17F

2013. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pityuci! :D

Igen,ismersz! :P

2013. okt. 20. 10:59
 10/18 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon bejon. ^^ Nagyon szexi tud lenni egy fiu tole. De persze ha nem szep az arca akk mind1 h milyen a fule. :P

20/L

2013. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!