Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell bánni a lányokkal/...

Hogyan kell bánni a lányokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy udvariasan meg ilyenek. De lehet e velük úgy beszélni mint egy haverral? Ezt úgy értem hogy nem pl. "te p*cs" meg ilyenek, hanem nem túl nyálas, folyékony, érzékeny.

2014. febr. 21. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Barátként bánjak velük? Mit szeretnek igazán?
2014. febr. 21. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy udvarolni szeretnél-e neki, vagy mint lánybaráttal szeretnél vele beszélgetni. Nagyon trágárul ne beszélj előtte, és azt se nagyon részletezd hogy xy-t hogyan hányszor és melyik oldalról csinálnád meg, és akkor szerintem minden okés lesz :D

De minden lány/nő más. Én pl. nagyon bírom a humoros fiúk stílusát, imádok velük hülyéskedni, nekem is inkább ilyen humorosabb, lazább stílusom van. A nyálas szövegeket nem szeretem, zenében sem.

2014. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha baratzonaba akarsz kerulni, akkor igen. Ha nen, akkor legyel kisse titokzatos, ne nyilj meg tulsagosan neki. Legyel udvarias, de ne nyalas. Erintsd meg neha romantikusan de ne tul nyalasan. De ami fontos, amig nem jartok, addig legyel kisse titokzatos vele, akkir erdekes leszel szamara. Aztan szepen lassan fokozatosan ismerjen meg rendesen
2014. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nem
2014. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kulturáltan. Hogy ők érezzék megtisztelve magukat, ha veled beszélgethetnek.
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne legyél túlzottan pincsi, de ne is tegyél magasról a fejükre :)

nem kell érzelgősködni, kitárulkozni. beszélgess velük úgy mint egy jó baráttal, de egy csipetnyit éreztesd velük a csodálatodat is.

2014. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyél olyan mint egy barát, de érzékeltesd, hogy többet akarsz. Ne kényeztesd el őket, de érezzék hogy törődsz velük.

A legfontosabb 2 dolog: Önbizalom, és a több mint barátság dolog érzékeltetése.

2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beszélj velük kulturáltan csak vigyazz mert van olyan aki azt hiszi hogy csak körülütte forog a világ!!!
2014. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!