Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell ismerkedni lányokkal...

Hogy kell ismerkedni lányokkal, nőkkel? Miről lehet, illetve kell beszélgetni velük? Egyáltalán hogy zajlik le manapság egy ismerkedés, randizás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyzet függő :D Lényeg, hogy legyél udvarias, és add önmagad.
2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek tök igaza van.

Nincs olyan, hogy kell, olyan van, hogy mit érdemes kerülni: vallás, politika, anyagcsere..

ennyi kb.

2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát állítólag tök aranyos vagyok meg kedves is, illedelmes is, és még állítólag jól is nézek ki..

akkor én nem tudom miért nem kellettem még senkinek se 26 évesen..nem értem mik lehetnek azok a hibáim amik miatt minden nő elutasít, ötlet?

2014. jan. 5. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálsz ismerkedni?
2014. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy aggódsz a "hogyan" miatt.
2014. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
esetleg akkor tippeket tudtok adni?hátha egy kicsit sikerül előrébb jutnom
2014. jan. 5. 21:36
 7/8 anonim válasza:

Drágám,ha minden nő elutasít akkor nagy valoszínűleg hazudnak neked az emberek ,és ezek a tulajdonságok nem igazak rád,ennyi....

Tudod gyakorin minden srác azt írta magárol hogy helyes,és az összesről aki azt írta magáríl ki derült hogy ronda...

Ez van

2020. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sikerült azóta becsajoznod?
2020. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!