Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A munkahelyen belül két 60-év...

A munkahelyen belül két 60-év feletti ember miért nem érti meg hogy nem kell egy 36-éves nőnek?

Figyelt kérdés
Miért jön oda amikor netán olyannal beszélgetünk akivel vonzódunk egymáshoz.és miért kell minden nap menekülnöm előlük?Nehéz az ilyet megérteni hogy hagyjon békén?

2014. febr. 24. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy biztos benne, hogy a közeledés nem pusztán baráti, egy kis hecceléssel.

Amúgy meg ha a munkahelyeden van olyan, akivel vonzódtok egymáshoz, erről nekik nem kell feltétlenül tudniuk, így lehet, hogy csak beszélgetni, és nem zavarni mennek.


Szimplán húzzák a fejedet, mert 60 fölött ezt megtehetik, aztán jót röhögnek a hisztijeiden. Legalábbis szerintem komolyabb dolog, tényleges érdeklődés nincs a háttérbe.

2014. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg a 60 évesnek a szemébe, hogy nem jön be neked, szálljon le rólad?
2014. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóltam már nem egyszer hogy hagyjanak.és hidd el tudom ha valaki akar tőlem valamit hogy hogy viselkedik.
2014. febr. 24. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a munkahely az munkahely, ott nem kell(ene) kimutatni nyíltan a privát érzelmeket. A flörtölgetést meg tartsátok meg a munka végeztével egy bárra, étteremre, vagy szimplán az otthoni kanapéra - bármelyikőtöknél.


Amúgy lehet együttdolgozni. A volt főnököm és a felesége is ugyanott dolgoztak egy munkahelyen(ott, ahol én), de ők ezt tudják kezelni, munkahelyen nincs nyali-fali, persze, azért érződik náluk is valamelyest, hogy nemcsak kollégák, hanem egy család(gyerek is van,3 éves), de nem csókolóznak nyíltan, mást -ennél többet- meg egyáltalán nem csinálnak munkahelyen. De szerintem ez így is van rendjén.

2014. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hisztizem. de nagyon zavaró mikor tátott szájjal bámul.
2014. febr. 24. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes munkahely lehet...

Van lehetőség flörtölni. Hmmm.

KÉT (!) 60 éven felüli "vénember" is csorgatja a nyálát Rád.

Vagy nagyon szép vagy, vagy kihívó, vagy látják, flörtölsz másokkal is, talán ők is beszállnának egy-két esélyre.

Nem biztos, hogy az "öregembereknek" van rossz modoruk.

Nem öregek, és nem hülyék.

2014. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért nem lehet flörtölni,de beszélgetni csak szabad.

Rongyosan meg csak nem fogok dolgozni.

Amugy szerintem minden munkahelyen jönnek össze emberek.nálunk pl olyanok akikről nem s gondoltam volna.....

2014. febr. 24. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én munkahelyemen is alakultak ki párkapcsolatok, van, amelyik már évek óta tart. Manapság már nehezebb ismerkedni, nem járnak már az emberek annyifelé, mert nincs elég idejük, talán pénzük sem, így a munkahely jó lehetőség a flörtre. Más dolog, hogy bizony rosdszul is elsülhet.

Más munkatársnak kéne szólni, vagy a legvégső esetben a főnöködnek, hogy hagyjanak békén, maradjatok csak kollégák.

Én is belefutottam már hasonló szituációba: egy külsős kolléga / számomra alapból únszimpatikus / bámult folyton engem, meg szólogatott be nekem. Meg hogy ő látott engem itt, meg ott, Én hiába szóltam rá, hogy hanyagoljon, ráadásul a főnöknőm szerint "aranyos" volt. Marhára! Inkább a felesével foglalkozzon...Végül egy másik kolléganőm beszélt a hapsival, hogy nem vagyok vevő se rá, se a "poénjaira". Végül aztán bocsit kért / legalább annyi / és ennyi.

Sőt, tovább megyek: egyismerősnőmet még halálosan meg is fenyegette késsel egy kollégája, mert az nem akart vele járni! Hiába próbálták a többiek is leállítani. Végül szerencsére kirúgták.

Szóval, látható, még zaklatásba is átmehet a dolog. De ez ritka.

2014. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tulzott egoizmus, azt hiszik, hogy ennyi évvel már bármit megtehetnek.

Szólj be nekik: Ugyan már papesz! Kettőnk közt nem lehet semmi. Mind a ketten belehalnánk, maga az erőlködésbe, én a röhögésbe:)

2014. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!