Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy új munkahelyen mennyi...

Egy új munkahelyen mennyi időt célszerű eltölteni, mielőtt az ember gyereket vállal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
1. évet szerintem jó, hogy legalább az esély meglegyen a vissza várásra.
2013. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát én 4 éve októberben mentem dolgozni egy új munkahelyre. Terhes lettem abban a hónapban, megvártam a próbaidő végét és bejelentettem az ügyet.

Nagyon szerencsés voltam/vagyok. Azóta is ott dolgozom, semmilyen hátrányom nem származott belőle.

2013. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Kedves első: egy éve legyek már ott, mikor esetleg bejelentem, hogy x hetes terhes vagyok?
2013. jún. 2. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is minimum 1 évet várnék mielőtt nekiálltok próbálkozni.
2013. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, mennyit keresel. oké, nem a pénz a lényeg és a többi, na de pl. tp-re kell menned korán, ami a fizu 60%-a, ha ez 100.000 60%-a az elég gáz.

tgyást, gyest, gyedet tudsz kalkulálni a neten, érdemes megnézni, ha dolgozol már és tudod, mennyi az annyi, mennyi lenne szülés után.


én két évet mondanék, mondjuk, de függ a munkahelytől, a juttatástól, hogy mit vársz el később, most hány éves vagy, mert ha 22-24, akkor 4 évet simán várnék még, de ha 32, akkor nem.


de az jó, hogy így fel akarsz készülni, tudsz közben félretenni, stb.

2013. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, persze nem úgy értettem, hogy menjek mindenki tp-re, de nálam is bejöttek olyan tényezők, amikre nem számítottunk, ezért a 20. héttől tp-en vagyok.
2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy 2 évet tuti várok a próbálkozással hogy legyen végig gyedem, meg bedolgozzam magam (nekem első munkahelyem). Ki is vártuk kb azt az időt a próbálkozással.
2013. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!