Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14 éves lányok! Pasi ideál?

14 éves lányok! Pasi ideál?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 13:42
1 2
 11/12 anonim válasza:

egy az egybe Kid Ink :D

én 13 éves vagyok, de nem sokára 14.

Külsőleg amit megnézek és lényegében számít nálam az: legen fekete bőrű, szem színe sötét de az nem számít, fekete göndör haja ne túl rövid de ne is hosszú olyan amibe bele lehet markolni (:$), magasabb legyen mint én, ne legyen túl dagi de ne is csontkollekció nem kell full izmosnak lennie, lényegében ennyi külsőleg.:)

belsőleg: idősebb legyen mint én (apakomplexusom van) tehát 23-24 év felett is lehet, legyen érett de tudjon vicces is lenni és gyerekes is ha arról van szó :)), ne legyen bunkó de ne is egy nyálas kis meleg gyerek, és füvezzen imádom ha egy pasi füvezik nagyon tetszik :P, legyen ilyen gengszter szerű és természetesen nagyon szeressen :)

2015. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elég régi kérdés xddd de nekem az ilyenek: [link]
2016. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!