Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a csontsovány lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csontsovány lányok a mai ideál, ha szinte senki nem tartja őket szépnek?

Figyelt kérdés
Mikor jön már a váltás, hogy újra a formás lányok lesznek divatban?
2013. júl. 25. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek a modell alkatúak.
2013. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most is azokat szeretik akiken van mit fogni :D
2013. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bummer ***** válasza:
53%
Kit érdekel a divat? A lényeg, hogy akivel én vagyok az olyan amilyennek egy nőnek lenni kell. :)
2013. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted egy pasi tudja mi az a divat? Ezzel mi lányok szoktunk foglalkozni.

Szeretem egészséges keretek között nem számít a súly.

Van olyan pasi akinek a sovány jön be, van akinek a formás (bár remélem ezalatt nem elhízottat értettél)

2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát rohadtul nem izgat, hogy mi a divat, meglátok egy lányt és már érzem, hogy kívánom-e vagy sem szexuálisan. Ez a nagyon vékony lányoktól a husis csajokig változhat, bár inkább nekem is a vékony lányok jönnek be, gondolom azért, mert én is vékony vagyok és férfinak csak egy tőlem kisebb lány mellett érzem magam izgaán nem egy hústorony asszonyállat mellett. Azt meghagoym a két méteres szekrény állatoknak inkább. :D
2013. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


innen nekem pl. a 3. és a 4. jön be :) a többi nem vonz

2013. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen a szépségideál a legboldogabb akkor leszel ha a párod a személyiségedért fog szeretni nem a méreteidért.
2013. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik válaszoló által linkelt képen 1-3-ig jönnek be a lányok. Nekem ilyen az ízlésem.

Nekem tetszenek a sovány (nem #0 kép!) lányok.

Elmagyarázni nem tudom, hogy miért, nekem ők jönnek be.


Biztosan találsz olyan pasit, akinek a Te testalkatod fog bejönni! Nem lehet minden pasinak ugyanaz a zsánere. :)

2013. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
nekem a 2-es jön be onnan, meg a hasonló kinézetű, akár ennél vékonyabb, combú, és akár tök lapos mellű lányok is. Persze csontos ne legyen, vagyis ne legyen olyan mint a 0-ás, de nagyon tetszenek a vékony csontozatú, vékony, kicsit sportos lányok. Szóval innen a 2-es, de szerintem ugyanolyan testtartással és beállással az 1-es is, csak furán tartja magát :D
2013. júl. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval engem meg az 1,2-esen kívül a többi nem vonz. Még az Athletic(8) is jó lenne, vékonyabb kivitelben :D Tényleg ízlés kérdése. Szerintem a súlyfelesleg nem néz ki egészségesen, ahogy az anorexia sem.
2013. júl. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!