Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki állandóan...

Szerintetek aki állandóan köcsögösködik, kukacoskodik, beleszól mindenbe, agresszív, az kielégületlen?

Figyelt kérdés
Férfiak, nők egyaránt.
2014. febr. 24. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát akinek mindig van valamilyen megjegyzése, aki élvezi, hogy a másikat alázza
2014. febr. 24. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én az ilyen embereket soha nem fogom megérteni :( de nem kell feltétlenül kiélégületlennek lennie... lehet, hogy így nevelték meg ilyen közegben nőtt fel az illető, ahol az ilyet elnézik, de lehet az is, hogy ilyen a természete. Ezt nem lehet tudni.
2014. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is kielégületlen a pontos kifejezés erre, de biztosan van valami oka, amiért ilyen féreggé válnak egyesek. Flusztráltság teszi, elégedetlenség a saját helyezeteddel, csalódottság... Nagyon mélyen kell lennie valakinek ehhez, hogy ebben lelje örömét.


Sosem fogom tudni megérteni az ilyen embereket, hogy nem merülnek el önmagukban, hogy legalább ott keressék a hibát... Gondolom a felszinességük is hozzájárul az ilyen vélemény kialakitásához. Úgy gondolom, erre a választ igzanán csak egy pszichológus tudná megmondani. Nagyon nehéz kérdés.

2014. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Sok lelki gond vetülete az agresszió, a kötözködés.


Pl. lehetséges, hogy azért szól bele mindenbe, mert piszokul magányos, és mellesleg piszokul okos. Megvan a közléskényszere és a tehetsége, de megvan a pszichés gondja is, ami miatt nem képes a tehetségét hasznos dolgokba forgatni, helyette kukacoskodik. Az ilyen ember "beleszólásai"-t mindig jól el lehet különíteni azoktól, akik buták, de folyton jártatn akarják a szájukat, beleszólnak mindenbe, csak azért, hogy figyeljenek rájuk.

2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én pl. elég bunkó szoktam lenni. Elmondom miért.

Régebben nyitott, barátkozós srác voltam. Udvarias, kérdeztem, jófej voltam. Szinte mindenki visszaélt vele, kibeszéltek a hátam mögött, hátbadöftek, cserben hagytak.

Az élet tanított meg rá, hogy az élőítéletemre hagyatkozzam és merjek bunkónak lenni, mert ez a leghatékonyabb út.

Mondok egy példát.

Az edzőterembe ahova járok van egy fülbemászó stílusú személyi edző. Mindenkivel jóban akar lenni, de közben, a lelke mélyén egy kihasználós, hazug kis paraszt. Velem is eljátszotta a haverkodást, de mivel nem akartam tőle személyi edzést venni se semmilyen táplálékkiegészítőt vagy szteroidot, hirtelen ignorálni kezdett. Nem köszönt, nem köszönt vissza, rám se nézett, stb. Ez annyira tipikus! A legtöbb ember csak addig kedves amíg érdeke fűződik hozzá. Ezt 25 éves koromra ismertem fel, sok csalódás árán.

most már egyszerűen ha valaki arcra nem szimpatikus, szimplán bunkó vagyok vele. Franc fogja tenni a szépet, ha egyébként lenézem. A minap is odajött mert az a gép kellett neki ami nekem is, szimplán megmondtam itt én vagyok, fáradj arrébb. Tiszta ideg volt, de nem érdekel. Azt kapja, amit érdemel. A legtöbb ember ennél többet nem érdemel.

Persze ha valaki szimpatikus vagy kiérdemelte a bizalmam, azzal rendes vagyok. De a legtöbben szemét számító majmok az emberek között.

2014. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt szokták mondani, hogy aki jóban van önmagával, az nem bánt másokat......
2020. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!