Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok dönteni?...

Miért nem tudok dönteni? Miért változnak állandóan az érzéseim?

Figyelt kérdés

Egyik nap még azt mondom hogy minek nekem barát? Úgyis csak a baj van vele... Nincs is olyan ismerősöm akivel el tudnám képzelni hogy együtt legyek. Olyan bonyolult lenne, és nem tudnék azt tenni amit akarok... meg kéne felelnem valakinek.


Másnap viszont azt érzem hogy jó lenne ha lenne mellettem valaki aki vigyáz rám, törődik velem, megölel. :)

Van egy nagyon jó fiú barátom, és vele nagyon szeretek lenni. Jól esik ha megölel, még akkor is ha tovább tart mint egy átlagos baráti ölelés.

Ilyenkor átfut a fejemen hogy mi lenne ha megcsókolnám. Persze nem teszem meg, mert azonnal elhessegetem a gondolatot. Hiszen ő csak a BARÁTOM. Néha többet szeretnék, de ha több lenne köztünk akkor kevesebbet.


Mi a baj? Miért érzek így? Mit kellene csinálnom?


2014. febr. 8. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Végtére is az ember, szokták mondani, társas lény és ez nem csak azt jelenti, hogy civilizált politikai közösségben él. Természetes dolog, hogy szeretnél egy társat magadnak. A kérdésed másik oldala pedig, hogy az érzelmek és az ész hat leginkább döntéseinkre. Sokban függenek a döntéseink az érzelmeinktől, a nap folyamán történhetnek veled olyan dolgok, amik olyan érzelmeket váltanak ki benned, hogy jól esne valakinek a szorosabb ölelése. Aztán meg, ha nem vagy annyira érzelmes hangulatban akkor belegondolsz abba, amiket leírtál, hogy miért nem kellene egy társ.
2014. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenféle hatás nélkül egyik pillanatról a másikra változnak bennem az érzések.


Annyira szeretem,mint senki mást. De nem vagyok szerelmes. Talán az lehet a baj hogy nem tudom kimutatni hogy mennyire szeretem. Tényleg ő nekem a legfontosabb.


Van hogy egész nap arra gondolok hogy Vele szeretnék lenni, megölelni, érezni hogy ott van mellettem, de amikor találkozunk nem tudok mit mondani neki. Nem tudom megmutatni hogy mennyire szeretem, úgy hogy ne értse félre. ( Volt egy időszak amikor ő szerelmes volt belém, de már nem az. Legalább is ezt mondja)

2014. febr. 8. 21:26
 3/5 anonim válasza:

Ezeknek az érzelmi ingadozásoknak valószínűleg az lehet az oka, hogy kamaszodsz. Változnak a hormonok stb stb.

Én azt mondom neked, hogy ne agyalj egyiken se! Éld az életedet, szórakozz, használd ki, hogy szabad vagy, bulizz stb stb. Aztán ha összejössz valakivel, akkor összejöttök, ha nem meg még mindig élvezheted az életed! :)

Csak ne görcsölj rá semmire! Majd az élet kiforrja magát!


Személyes tapasztalatból mondom, hogy én hamar jöttem össze jelenlegi párommal, szeretem nagyon, semmiért nem adnám, DE nem éltem ki a iatalságomat, nem jártam el annyit bulizni, szórakozni és barátaim se nagyon maradtak, mert minden szabadidőmet párommal töltöttem! Amit nem bánok, mert ő egyben egy legjobb barát is nekem, de biztosan érted a lényeget! :)

ÉLVEZD AZ ÉLETET... aminek meg jönnie kell, az majd jön!

2014. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia, nagyon ismerös nekem a helyzeted, hasonlo dolog miatt veszitettem el egy jo baratomat. Azota megfogadtam, hogy öszinte leszek, fökepp magamhoz, de hozza. Nem tudod mit akarsz igazaol, igaz? Egyszer igy, egyszer ugy.. Az a legfontosabb, hogy tisztazd vele szemben az erzeseid es az akaratod. Meg kell jobban ismerned önmagad, es az erzeseid.

Remelem tudtam valamennyit segiteni,sok sikert a tovabbiakban :)

2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. :) Sokat segítettetek. :)


Báz ez az élvezd az életet dolog nem nagyon megy. :D Nem járok el bulizni. Valamiért nem vonzz hogy részeg emberkékkel legyek bezárva egy hangos sötét helyen.

Persze tudom hogy más módja is van, csak ez a legkézenfekvőbb. :)


16 éves vagyok ugyan, de kicsinek érzem magam még ehhez. De lehet soha nem fog tetszeni. :)


A lényeg hogy nehéz úgy bulizni menni ha Nem szeretnék piát, cigit, és a többit inkább le sem írom. :D

2014. febr. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!