Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is rendelkeztek a hiper-emp...

Ti is rendelkeztek a hiper-empátia képességével? És ha igen, ti hogyan fejlesztitek? Én már egész jól haladok, de érdekelnének a tapasztalataitok. Kort és nemet írj!

Figyelt kérdés
Aki nem tudja mi az a hiper-empátia az ne válaszoljon!
2014. febr. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez egyszerűen kialakult.

Nem túl rég veszítettem el barátságot pusztán azért,mert másképp látom az emberi reakciókat es kapcsolatokat.Persze,ha ezen múlik,akkor nem is volt barátság.Na mindegy.

Azt tapasztalom,hogy nem értenek az emberek és bolondnak néznek,mert nem követem a megszokást.

Az nagyon zavar,hogy én érzem mások lelki rezdüléseit,az idegenekét is,de úgy érzem rám nem figyel senki.

44N

2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ugyanígy vagyok én is, de még az emberek nem tudnak a képességeimről. nálam is kialakult, de mivel 15 éves lány vagyok, így eddig csak a szerelmeim érzéseit, hangulatát érzem. de ez akkor is csodálatos képesség.
2014. febr. 26. 18:40
 3/3 Zsófi230102 válasza:
én 13 éves lány vagyok, és szintén rendelkezem hiper-empátiával.A furcsaság nálam az, hogy én csak a szomorúságot érzem meg másokon. Ha el megy mellettem egy idegen ember, akkor is érzem, még ha nem is látszik rajta, hogy szomorú, vagy valami problémája van, és akkor az átszáll rám is. Ha könyvet olvasok, és meghal valaki, sírok, és nem tudom abbahagyni egy ideig. Fejleszteni nem igen tudom még, de örülnék, ha sikerülne megéreznem más érzelmeket is, és nem csak a szomorúságot :)
2015. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!