Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Ti mit gondolnátok egy olyan fiúról aki egész nap csak a szobájában ül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy a szobájában ül még lehet hasznos tagja a társadalomnak, én is barátok hiányában itthon vagyok mindig, mivel itthon tudok edzeni és kikapcsolódni így nincs igényem eljárni, mondjuk annyi hátulütője van hogy nem tudok ismerkedni, mert nem tudják hogy létezem :D Pedig gyanítom ha szórakozni járnék meg lennének barátaim, népszerű is lehetnék

21/F

2014. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szeretethiánya van, és valószínű depressziós.

Nincsen elég önbizalma, ahhoz, hogy valódi emberekkel találkozzon, az utcán. És ha ezt így folytatja nem fog tudni boldogulni a világban, mert nincsenek éles helyzetek amikbe belekerül és kezelnie kell azokat.

Bátortalan. Vagy pedig sokat csalódott az életben/emberekben, sok fájdalmat okoztak neki, és ezt nem képes feldolgozni/megérteni, hogy miért? Erre keresi a választ nagy magányában,miközben élő halottként viselkedik, és azt gondolja, legjobb lenne egyedül lenni ezen a világon.

2014. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Attól függ mit csinál. Ha azt amit James Rolfe, akkor a legjobb arc a világon ;-)
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szinte egész nap ülök a szobámban, mert a laptopomon dolgozok illetve ez mellett edzek és sorozatot nézek, kajálok és alszok. Másra nagyon nem is jut időm sajnos. Szórakozni már nem járok hisz nincs időm és a jövőmet építgetem. Vannak barátaim akikkel néha találkozok, ők is már elfoglaltak és van egy barátnőm akire időt fordítok, de csak is rá akkor csak egymással foglalkozunk. Hogy mit gondolnak rólam? Teszek rá nagy ívből, mert amíg nem ismernek ne gondoljanak rólam semmi mélyebb előítéletet, mert ha igen akkor pont nem fog érdekelni, ha meg megtisztel annyival hogy megakar ismerni, akkor meg úgy is fogja tudni hogy jó ember vagyok és én is fogom tudni róla, mert manapság az átlag agyatlanul előítélkezik, nekem meg ilyen ismerősökre egyáltalán nincs szükségem.
2014. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de van aki nem is ismeri az utcában, es fel ki menni
2014. jan. 4. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinál. Ha csak egész nap otthon henyél és fogyasztja az áramot meg a kaját amiért a szülei dolgoznak akkor egy ingyenélő lusta önző hülyének tartom. Viszont ha hasznos vagy érdekes dolgokkal tölti az otthoni szabadidejét akkor egy jó fej embernek.
2014. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!