Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, akinek nem...

Van olyan ember, akinek nem kell az alvás?

Figyelt kérdés

A szomszédom szerintem sosem alszik! Délelőtt 9-10 kor már mozog, elmegy, visszajön. Délben/délután hallom telefonálgatni nyitott ablakkal szoott lenni, este meg 8-9 kor tv zik, éjjel fölébredek és hajnali 2-3 kor is ég a villany nála.

ez így minden nap!


Ezt hogy csinálják? Van akinek konkrétan nem kell aludnia?



2014. febr. 26. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgy csinálja gyermekem hogy attól hogy ég a villany meg megy a tv nyugodtan alszik egész éjszaka! Meló miatt én is keveset alszok és azt hiszem hogy pár óra alvás nekem elég mert kemény vagyok! De már sokszor bebizonyosodott hogy nemgyengén ki lehet merülni ettől az életviteltől! Egyszer én is orrabukok és ottmaradok!
2014. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A nem alvás azért nem keménység kérdése :) De amúgy sokan alszanak úgy hogy valahol égetik a lámpát, meg lehet kisebb részletekben is aludni ha otthon van.


Bár azért te is nagyon ráérhetsz :D

2014. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
lehet Edward Cullen a szomszédod. :D
2014. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
Nagyon egyszerű, katonáknál is bevezetett módszer. Naponta többször alszanak, kevesebbet. Például 4 óránként alszanak fél órát. Vannak olyanok is, akik naponta 8x 15-20 perceket szoktak aludni és mivel megszokták, ez elég nekik. Volt valahol erre egy diagram leírásokkal, ha megtalálom akkor elküldöm.
2014. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Délelőtt 9-10 óra az miért korai ahhoz, hogy valaki ébren legyen és elmenjen boltba vagy akárhova?

Én általában 7-8 körül kelek reggelente aztán éjfél és éjjel 3 óra között valamikor elalszom. Nekem 5-6 óra az ideális.

2014. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
De ezek szerint te is ébren vagy, nem csak a szomszéd :P Lehet ő is csak felébred hajnalban ugyanúgy, mint te. Megérzi, hogy fel fogsz kelni és gyorsan felkapcsolja a villanyt, hogy azt hidd, h ő sosem alszik :D
2014. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%
Van egy ismerősöm, akinél szintén egész éjjel megy a tv, és ég a villany.De nem azért mert nem alszik! Hanem mert már párszor betörtek hozzá, és így próbál meg védekezni.Azt gondolja ha ég a villany akkor nem mennek be.
2014. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%
Arra nem gondoltál, hogy maga az ördög a szomszédod?Az sosem alszik.
2014. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan élő ember, akinek ne kellene aludnia.


Úgy csinálja, hogy szakaszosan alszik, vagyis igen rosszul.

2014. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan ember akinek egyáltalán nem kell semmi alvás, csak ez nagyon ritka! Nem tudom ennek a rendellenességnek a nevét, de még az orvosok sem jöttek rá hogy mitől lehet ez az elváltozás.
2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!