Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiú mikor és miért mondja...

Egy fiú mikor és miért mondja azt egy nála kicsivel idősebb lánynak, hogy úristen, már megint hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
csávó eleinte tök rendes volt velem, előre engedett meg minden, utána elkezdett gúnyolódni amikor levettem a kabátomat, hogy húha most meg ez... Mi a fene baja van?
2014. febr. 26. 18:48
 1/4 anonim válasza:

figyelj ez két esélyes

1: vagy nagyon bejössz neki és csak így tudja kifejezni magát (érzelmeit)

2: vaagy tényleg csak szivatni akar

( szerintem az első )

2014. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nézd ő a középsulis én meg az egyik alkalmazott a sulijukban.... hát nem tom. pedig normális gyereknek néz ki, habár lehet, hogy azt hiszi, h egy követ fújok a tanárokkal és ezt veszi rossz néven?

Nagyon örülnék ha nem bántana.... őszintén szólva elég érdekes dolgok vannak abba a suliba...

2014. febr. 26. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez pozitív (nagyobb mell, mélyebb dekoltázs) vagy negatív (nagyobb has, fogyás miatt kisebb mell) értelemben kérdezhette?


Ha negatív, akkor ostoba, szegényes, tanulatlan elméről beszélünk, akinek még sokat kell tanulnia, tapasztalnia a helyén való társadalmi viselkedési szokásokról, etikettről.


Ha pozitív, akkor pedig nyilván csak viccelni próbált, ezzel palástolva az esetlegesen komoly vonzalmát és kötődését irányodba. Természetesen ez a viselkedés sem a helyén való.


Végtére is, én nem foglalkoznék vele többet, üres, felszínes emberre vall mindkettő cselekedet.

2014. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok....
2014. febr. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!