Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kapnátok egy olyan feladato...

Ha kapnátok egy olyan feladatot amelyben le kéne írni 10-10 jó és rossz tulajdonságot magatokról miket írnátok le?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jó:

őszinte

segítőkész

nem lenéző


rossz:

önbizalom hiányos

nagy a pofám

képes vagyok bárkinek beszólni

nem bízok meg az emberekben

mindig rá van írva az arcomra, ha valami nem tetszik

szerencsétlen

mindent elcseszek

nem vagyok kedves

(szerintem) a kisugárzásom is rossz

ha választania kell egy embernek köztem és egy másik ember között, biztos, hogy a másikat választja( ez mondjuk nem tulajdonság annyira, de mindegy), ebből következik, hogy mindenben és mindenkinek csak a második vagyok

féltékeny

2014. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs 10 ilyen és 10 olyan tulajdonsága egy embernek sem.


Persze lehet állítani dolgokat, csak nem lesznek igazak, legalábbis nem minden időben!


Szóval a feladat megoldhatatlan!



Pl ha valaki azt állítja, hogy mindíg kedves vagy pozitív, hát megnézném mennyire lenne kedves, ha álmában nyakonöntenék egy vödör vízzel, vagy mennyire lenne pozitív ha leégne a háza.

2015. jan. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs 10 ilyen és 10 olyan tulajdonsága egy embernek sem.


Persze lehet állítani dolgokat, csak nem lesznek igazak, legalábbis nem minden időben!


Szóval a feladat megoldhatatlan!



Pl ha valaki azt állítja, hogy mindíg kedves vagy pozitív, hát megnézném mennyire lenne kedves, ha álmában nyakonöntenék egy vödör vízzel, vagy mennyire lenne pozitív ha leégne a háza.


Ez pont olyan mint az önkontroll című filmben, amikor a Jack Nicholson kérdezi az Adam Sandlert hogy

"Ki vagy te?"

2015. jan. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó tulajdonságaim:

1.: Végtelenül kitartó, elszánt és fanatikus vagyok, bármire képes vagyok a céljaimért.

2.: Bátor és rettenthetetlen vagyok, szinte semmitől sem félek.

3.: Hűséges vagyok az eszméimhez, mindig nyíltan fel merem vállalni a nézeteimet.

4.: Nagyon jól tűröm a testi sérüléseket és fájdalmakat, nem vagyok beteg soha.

5.: Extrém jó az állóképességem, már a maratont is lefutottam.

6.: Szenvedélyes és érzelmes vagyok.

7.: Képes voltam egy teljes saját világnézetet kialakítani. Rengeteget gondolkozom a világ működéséről és az élet értelméről, céljairól, önmagam megismeréséről.

8.: Nagyon jó a memóriám és rendkívül gyorsan tanulok. Amit egyszer elolvasok, azonnal, majdnem szó szerint megjegyzem. Az iskolában végig úgy voltam kitűnő tanuló, hogy nem tettem érte szinte semmit.

9.: Általában értelmesen meg tudom fogalmazni a gondolataimat, legalábbis sokan ezt állítják rólam.

10.: Különleges, meg nem értett, az átlagtól rengeteg tulajdonságomban eltérő személynek tartom magam jó és rossz értelemben is.



Rossz tulajdonságaim:

1.: Mentálisan beteg vagyok, emiatt sokszor nem vagyok képes uralkodni magamon és gyakran olyan dolgokat teszek, amiket később megbánok.

2.: Lelki sérült vagyok, mert egész gyermekkoromban bántalmaztak a szüleim. Emiatt torzult a világnézetem és szite minden témában teljesen másként gondolkozom, mint a többség.

3.: Szinte minden mások szemében rossz tettemet a szomorú gyermekkoromra és a mentális betegségeime akarom fogni. Igyekszem mindig hárítani a felelősséget magamról.

4.: Öntelt és beképzelt vagyok. Szinte mindenkinél többnek érzem magam azért, mert sokakkal ellentétben rengeteg szenvedést kibírtam már. Tudom, hogy nem lenne szabad így gondoloznom, de sajnos így érzek és nem tudok változtani rajta.

5.: A legtöbb esetben nagyon kevés az együttérzés bennem más élőlények felé. Józan ésszel el tudom képzelni, hogy mit érezhet valaki, de átérezni és sajnálni általában már nem tudom az illetőt.

6.: Nagyon magamnak való személy vagyok, rosszak a szociális készségeim. Nem tudom, hogy egy adott helyzetben mit illik és mit nem ilik megtenni, emiatt gyakran nem úgy viselkedek, mint ahogyan kellene. Más emberek szemében leggyakrabban gátlástalannak és szemtelennek tűnök.

7.: Túlságosan ragaszkodok a nézeteimhez minden téren és állandóan a konfliktust keresem azokkal, akik nem értenek velem egyet. Elég provokatív stílusom van.

8.: Forrófejű vagyok és meggonolatlanul cselekszem. Gyakran nem gondolok bele a tetteim következményeibe.

9.: Külsőre csúnya és ápolatlan vagyok, szinte egyáltalán nem foglalkozok a kinézetemmel.

10.: Vonzódom a magamhoz hasonló, beteg lelkű emberekhez.

11.: Képtelen vagyok elviselni bármilyen fajta változásokat is, emiatt sajnos sosem fogok tudni másmilyen, jobb emberré válni.

12.: El sem tudom képzelni, hogy miért alakult minden ilyen módon és hogy mit kezdhetnék

így a jövőmmel.


A többség nem írt olyan komoly gondolatokat ez alá a kérdés alá, mint én. Már csak ebből is látszik, hogy sajnos én egy menthetetlenül beilleszkedni nem tudó és gátlástalan személy vagyok.

2021. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!