Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakire egyszerűen nem lehet tényleges rossz tulajdonságot mondani?

Figyelt kérdés

Akárkivel beszélek, ha kérem hogy mondja meg mi a rossz bennem mit csináljak másként. Egyszerűen nem tudnak rólam rosszat mondani... Ilyen létezik, vagy csak nem akarják megmondani?

Mondjuk én tényleg nem teszek semmi olyat ami bárki kárára lenne... Mindenkihez kedves vagyok, segítőkész... nem vagyok hisztis, nem vagyok egoista... nem beszélem ki a barátaimat a hátam mögött. mindig jókedvű vagyok

A legnagyobb bűnöm állítólag, hogy túl kedves vagyok olyanokhoz akik nem érdemlik meg. Meg hogyha valakit szeretek hajlamos vagyok róla túl sokat beszélni. És hogy mindig mindent képes vagyok kimagyarázni. De ezek nem hiszem hogy ténylegesen rosszak.

Nektek van ilyesféle ismerősötök? Vagy tán ti, akikre úgy nem nagyon tudtok rosszat mondani?


2012. febr. 23. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Jézus ilyen ember volt
2012. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van több ilyen ember is az életemben :)
2012. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:

"Ilyen létezik, vagy csak nem akarják megmondani?"

Maradjunk abban, hogy az utóbbi...

Ha a kérdésed komoly, akkor íme az első: kissé BEKÉPZELT vagy...


Végigolvastam... Nem csak akkor ha komoly... :-(


Pedro

2012. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát beképzeltnek nem mondanám magam... Én inkább vagyok akit kihasznál a beképzelt nép.
2012. febr. 23. 22:37
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát... Te tudod! :-D


Pedro

2012. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jó - Rossz, ezek szubjektív dolgok. Ki ítélheti meg, hogy ki milyen? Isten? Önmagunk? Nem tudom.


Senki sem tökéletes.

2012. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hahah! A "beképzelt" és a "nép"! már bocs, de miért nem azt a kifejezést használtad, hogy a "mihaszna csürhe"??! hmm... amúgy is, milyen kérdés ez? olyan, mintha én beírnám, hogy "szép vagyok, okos vagyok, jó nagyok a melleim és feszes a se*gem, természetesen szerény is vagyok... na, nektek vannak ilyen ismerőseitek?" Egyébként meg a barátaid kamuznak, nem akarnak megbántani. Nincs hibátlan ember.
2012. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shai-Hulud ***** válasza:

#22:43

"mintha én beírnám, hogy "szép vagyok, okos vagyok, jó nagyok a melleim és feszes a se*gem, természetesen szerény is vagyok..."

Hmm... Megadnád a telefonszámodat? Szívesen megismerkednék veled... De természetesen csakis a szerénységed miatt! Az valahogy úgy megragadott!


:-D Pedro

2012. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én életemben létezik 1 ilyen személy :)
2012. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem álszerény vagy és lehet hogy játszod egy kicsit a szentfazekat meg a mártírt. Van egí ehhez hasonló barátnőm, TÉNYLEG nem tudnék róla konkrét rosszat mondani, de annyira tud idegesíteni néha, hogy legszívesebben otthagynám. Persze később bűntudatom van, de mégis, valahol ezek a túl kedves, mézesmázos, tenyérbemászó stílusú emberek is nagyon irritálók tudnak lenni.
2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!