Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem szeretik azt az...

Tényleg nem szeretik azt az emberek, ha egy nőnek van tartása?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésnél kaptam hideget-meleget, mikor leírtam, hogy nekem csak monogám kapcsolat jöhet szóba, és addig, amíg egy ilyen ki nem alakul, nem is bonyolódok kalandokba sem, szépen várok. Az is az igazsághoz tartozik, hogy képtelen vagyok érzelmek nélkül lefeküdni valakivel, és igazából nincs szükségem szexre, tehát inkább akarom a komoly kapcsolatot, mint szükségem van rá. Ez miért baj? Mért kell minden nőnek "dughatónak" lennie kapcsolaton kívül?

2014. febr. 27. 12:12
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
97%
Sok férfi rólad álmodik, vagyis az olyan nőkről, mint te. Tehát vannak emberek, akik szeretik, ha egy nőnek van tartása.
2014. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg azért tőlük is el lehet várni, hogy ne csalják meg párjukat. Szerintem alapvetően azt idegesíti, aki a kalandozós korszakban van megragadva.
2014. febr. 27. 12:18
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb dolog, amit egy férfi láthat, hogy egy szép és okos nőnek tartása is van.
2014. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb nő gyenge, sebezhető, szeretethiányos, kapcsolatfüggő. Inkább hagyják magukat kihasználni, hülyére venni, de nemet mondani nem tudnak, hátha kapnak egy kis megbecsülést.

Aki erős egyéniség, boldog a bőrében egyedül is, arra lehet irigykedni, így persze utálni is. Elismerni nem fognak, inkább kritizálnak, gáncsoskodnak.

Sajnos ez rossz, hibás, szeretet nélküli nevelés eredménye, így nem tehetnek róla, hogy gonoszak. Ennek az az oka, hogy gyengék szembe nézni saját gátjukkal, vagy ezt látták a szülőktől, ezt a mintát hozták.

2014. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4-es: Bizonyára igazad van. Még az a jó, hogy nem vagyok elismerésfüggő. Én is valahol a frusztrációt érzem a kirohanásokban, mikor fap*n*tól kezdve mindennek elhordanak. Biztos amúgy is valamennyire sikertelenek, és én végképp kivágom a biztoítékot náluk.
2014. febr. 27. 12:29
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a normális a te "hozzáállásod" és szerintem az nem a normális, h ágyból-ágyba járnak a nők. tehát egyetértek veled.
2014. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6-os: Szerintem pont az okoz lelki bajokat, ha egy nő csak hagyja magát sorozatosan kihasználni.
2014. febr. 27. 12:32
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Hová írtad azt a kérdést, vagy választ? A "szerelem, szex" kategória önbizalomhiányos tinifiúinak a megnyilvánulásait nem kell komolyan venni... Felnőtt emberek szemében nem erény, ha egy nő mindenkinek könnyen kapható.
2014. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
Az első hozzászólásoddal értek egyet, az ugatja le aki kalandozós korszakát éli. De attól hogy nem, vagy kevesebben írják le még sokan vannak akik veled értenek egyet, csak ezt az emberek általában lustábbak leírni...a leugatás több örömet okoz az egónak ( ....hát hogy viselkedhetsz így? Mért nem vagy olyan király gyerek mint ééééééén?!" ) Illetve az emberek saját viselkedésmintájuk jogosságát erősítik meg magukban ezzel. Ez van, pont, nem kell foglalkozni velük.
2014. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ott volt a kérdés. Megcsalásról volt szó, és persze jöttek is a csizmás, trágyás hasonlattal, és kiakadtak, mikor leírtam, hogy ezzel nem a legintelligensebb emberek dobálóznak. Aztán azt nem hitték el, hogy nem frusztrált vagyok, hanem csak ilyen, és azt írták, hogy nekem az, hogy szigorúan monogám kapcsolatot akarok, csak frusztrációt fog okozni. De attól még mindig választás kérdése a hűtlenség, és én akkor is kiteszem a szűrét annak, aki megcsal. Azt hiszem elvárható a hűség, ha én is hűséges vagyok.
2014. febr. 27. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!