Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem azt csinálni...

Nem szeretem azt csinálni amiben jó vagyok. Miért van ez és mit kéne tennem, hogy változzon?

Figyelt kérdés

Majdnem mindenben béna vagyok. Minden mozgásban ügyetlen vagyok és nem is érdeklődöm a sportok iránt. Nincs hallásom, énekhangom és a zenét sem szeretem, csak felidegesít. Nincs kiemelkedő eszem se, tehát még nagyon okos sem vagyok. Egyetlen egy dolog van, ami jól megy, de már az sem érdekel, ez a rajzolás. Mondhatni immitálom, hogy rajzolok mert ritka pillat, mikor nekiállok. Közben jól érzem magam, de nincs hozzá kimondottan kedvem, nem szeretek rajzolni. Magamat hitegetem, hogy "de szeretek és szoktam is", de ez nem igaz. Muszáj valamit csinálnom mert ezt a semmittevést, hogy nem érdekel semmi nem bírom tovább! Elegem van belőle!

Más is van ilyen helyzetben? Szerintetek mit kéne csinálnom?



2014. febr. 28. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
41%

Hát te ritka nagy barom vagy... (a poszt alapján)

1. olyan nincs, hogy ügyetlen vagy. nincs olyan dolog, amit jobban utálnék a tesinél, mert "béna" vagyok. de olyan nincs, hogy valaki "béna". ha nem tudsz megcsinálni valamit (pl. szekrényugrás, cigánykerék), akkor csak gyakorold. ha nem akarod csinálni, akkor azt mondd. olyan nincs, hogy ügyetlen vagy.


2. hangja és hallása mindenkinek van (feltételezem nem vagy süket, néma). Énekelni is gyakorolni kell.


3. senki sem született okosnak, ők is edzették az agyukat.


4. nem értem, hogy mi van veled. ált. mindenki azt szereti csinálni, amiben jó és van gyakorlata.


nekem a rajzolás a mindenem, de nem szoktam minden percen rajzolni. leginkább az érzéseimet szoktam kifejezni vele.

ha egyszerűen nem tudsz mit csinálni, akkor próbálj ki pár dolgot amit már rég megakartál csinálni. nézz sorozatot, játssz valami jó játékkal vagy sportolj, találj valami jó kis hobbit. (:

2014. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!