Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti feljelentenétek a szomszédo...

Ti feljelentenétek a szomszédotok/ismerősötök ha hirtelen "jól menne nekik"? bővebben lent

Figyelt kérdés

Hirtelen ház felújítás, új luxus kocsik!, és ha megkérdezitek miből megy neki ilyen jól akkor azt mondja, "seftelésből"

feljelentenétek a NAV-nál? Vagy hagynátok, nem foglalkoznátok vele?

ha igen akkor fejtsétek ki, hogy miért, kort is írjatok, légyszives.

Köszönöm


2014. márc. 5. 14:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Most már csak úgy jelenthetsz fel valakit, hogy a nevedet meg kell adnod, címed, stb... Szóval az lesz az első, hogy tudni fogja te voltál. Amúgy nem értem, miért érdekel téged az hogy ő bűnözésből él meg? Úgyse fog a jólét sokáig tartani. Börtön, öngyilkosság, vagy egy ellenség majd végez vele....
2014. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem! Sose irigykedtem másra, ezután se fogok. Pont ezért meg se kérdezem, hogy miből van pénze, így nyilván nem vagyok tisztába senkinek a megkérdőjelezhető dolgaival. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik hogy él, amíg nincs más életére közvetlenül rossz hatással.
2014. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

hmm ez érdekes, mert pl pont most volt az origon nemrégiben egy cikk, hogy egy faluba nagy erőkkel kivonultak fagyasztott hús miatt, egy NÉVTELEN levél miatt, hogy uzsorakamatra adnak el ételt a falubelieknek :D

Persze ebből semmi nem volt igaz.

De ez msot volt 1 hete, ilyenről nem hallottam hogy már megszűnt volna a névtelen bejelentés.

2014. márc. 5. 14:33
 4/27 anonim ***** válasza:
Dehogy szűnt meg a névtelen bejelentés...
2014. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
na, de itt nyugodtan felvállalhajátok, ez egy anonim oldal, lehet nem a legjobb ismerősötök gazdagodik meg így, hanem akit utáltok, akkor biztos előkerülne a névtelen bejelentő lap, meg a toll, nem?
2014. márc. 5. 14:36
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem jelenteném fel. Nekem attól sem jobb sem rosszabb nem lenne. Van elég bajom anélkül is, hogy más (jó)sorával foglalkozzak...
2014. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Az adócsalókat gondolkodás nélkül feljelenteném. Nehogy már büntetlenül garázdálkodjanak.
2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A NAV-nál nem, pont nem érdekel ha adócsaló. Az a "seftelés" dolog viszont bántja a szemem, az mit takar? Mert ha betörni járnak és a lopott cuccokat adják el, na azt gond nélkül feljelenteném.
2014. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok ismét.

5-nek


Nem szoktam utálni másokat. Olyanok vannak akiket nem szeretek, és elkerülök, de az utálat és a szándékosan ártani akarás nem az én stílusom. Felőlem mindenki úgy ássa el magát ahogy akarja, nem érdekel. Akkor se érdekel, ha nem szeretem.

Szóval hidd el, hogy ilyen sztorik nincsenek az emberek életébe.


Ha neked vannak, akkor lehet hogy nálad kellene keresni a miérteket.


Amúgy az előbb nem akartam kifejteni, de ha valaki törvénytelen pénzből él, akkor miért gondolod, hogy egy kíváncsi szomszéd orrára köti, hogy miből.

Nem gondolod, hogy a hirtelen "meggazdagodás" mögött más is állhat?

- Nyert a lottón

- Örökölt

- Vett fel hitelt /hozzáteszem ez a legvalószínűbb/

- Félretett pénz lekötése lejárt

- Jobb munkát kapott


Olyan sok lehetőség van. Hogy lehetsz ennyire ostoba, hogy elhiszed a seftelést. Szerintem röhögve nézné végig, /mert gondolom ismer milyen vagy, meg gondolom elhintetted már, hogy fel kellene jelentened/ ahogy kimennek nyomozni, és nem találnak semmit egy hitelszerződésen kívül pl.


A hozzáállásod egy vicces félmondat alapján elég nevetséges.

2014. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ő vallotta be hogy seftle, mehet a börtönbe ennyi, te vagy az ostoba ha ezt nem érted, te is bűnőző vagy v mi?
2014. márc. 5. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!