Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nincs önbizal...

Mit csináljak ha nincs önbizalmam? Annyira utálom magam. Nem csak ronda vagyok hanem sztem soha nem fog nekem összejönni semmi . Meg amúgy mindent utálok és idegesit h másokat boldognak látok körülöttem mit csináljak? 14/l

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

képet küldesz esetleg privátba? csak hogy eltudjam dönteni mennyire vagy "ronda"...

15/L

2014. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért hiszed magad rondának? 17/F
2014. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elsősorban fogadd el önmagad. Tudom, könnyű mondani, de én is hasonló helyzetben voltam/vagyok még mindig sokszor, de ha magadat elfogadod, akkor más is el fog. Ne hidd, hogy soha semmi nem fog összejönni... Ne idegesítsd magad ilyenekkel, hanem próbáld meg élvezni az életet, ne légy irigy másokra, értékeld azt, amid van, és minden jobb lesz, hidd el. ;)
2014. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
legyél öngyi! :)
2014. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves előttem lévő! Lehet, hogy miattad nem fog válaszolni soha
2015. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!