Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik légitársaságnál van a...

Melyik légitársaságnál van a legtöbb meleg férfi utaskisérő?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy erre nem adható válasz. A nemi identitás nem tartozik egyik munkáltatóra sem.
2014. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy nyilván tartják. Eleve férfi utaskísérő kevesebb van, azok közül sem meleg a legtöbb. Ha van is bármelyik légitársaságnál, a számuk elenyésző.
2014. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem elenyésző. Elég sok meleg légiutas-kísérő van. Azt senki sem tudja, hol van a legtöbb. Miért érdekel??
2014. márc. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ezt a munkáltatóra nem tartozó információt nyilván tartják.
2014. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hogy elenyésző? hát elárulom neked (közelről van szerencsém tudni), eddig 95%-ban meleg hímnemű utaskísérővel találkoztam ... és bizony bizony, általában ezt a munkáltató is tudja, sőt, olyan is van, amelyik eleve meleget keres, mert kedvesebbek az utasokkal, jobban szeretik alkalmazni őket e célra.

ez kb olyan, mint X divatcég üzletláncolata, ahol először csak gyanús volt nekem, hogy szinte kizárólag "furán kedves fiúk" az eladók, na aztán utólag felvilágosított valaki (szintén belső körből), hogy ne legyek már naiv, ez a cég kifejezetten csakis meleg srácokat keres eladónak, mert jobban értenek a divathoz, és kedvesebbek, közvetlenebbek a fiúkkal és lányokkal is. Nekem mondjuk elég jó az érzékem ehhez, szal kb kapásból levágom vkiről (és nem mert lányos!), na de ez csak egy dolog, utána ugyanis feketén-fehéren is megtudtam a TÉNYT, és igen illetékes helyről.

Na de ezen miért is csodálkozunk? aki ezt esetleg kétli vagy nem is gondol rá, nos mit is mondjak ... jobban a realitásban kellene élni.

2014. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Uccsó, ennek a divatcégnek a neve nem véletlenül H-val kezdődik? (Gondolom nem akarod reklámozni azért nem írtad ki) Megírhatod priviben is, de ennél a H betűsnél nekem is feltűnt mostanában hogy 98%-ban nőies meleg fiúk bukkannak fel a pénztár mögött.
2014. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is megfigyeltem ilyet :) külföldön élek, de a férfi pénztárosok mindig gyanúsak. Leszbikus vagyok és a párommal mindig kitárgyaljuk ha szerintünk valaki meleg.

Igazából nincs jelentősége, mert férfi-férfi, nálam meg csak a lányok jönnek szóba minden téren.

De akkor lehet nem látjuk jól.

Egyszer Magyarországon egy biztosítónál voltunk és az ügyintéző fiú olyan hangon szólalt még, és olyan stílusban, hogy majdnem kibukott belőlem a nevetés.

2014. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

7-es vagyok.

Akkor lehet, hogy jól látjuk.

Bocsi az elírásért.

2014. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MrPifta ***** válasza:

1-es: az identitáció az, hogy valaki férfi vagy nő (vagy közötte, vagy egyik sem, vagy stb). Amire te gondolsz, az az orientáció.

De tényleg nem lehet ezt megmondani.

2014. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

identitás a helyes szó

és valóban orientáció

2014. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!