Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az osztálytársam...

Szerintetek az osztálytársam meleg?

Figyelt kérdés
16 éves.Mindig női társaságban lehet őt látni, az összes szünetben.Lányokkal is ül, velük sokat beszélget, jól el van velük.Amikor fiúk között van, pl.tesi óra öltözőjében, csoportos tevékenységekkor, stb. akkor elég halk, néha-néha odaszól egy témához, de általában csak elvan a telójával és csendben ül.A megjelenése, öltözködése, beszéde nem vall arra, hogy meleg, lenne, sőt.Ez viszont az is lehet, hogy ezzel próbálja kompenzálni a másságát, mivel talán túl igényes is, de ha valaki rá néz, nem sejtené róla hogy meleg, esetleg a tekintetéből, ami azért sokat elárul.Órán sem nagyon szokott megszólalni, csendes fiú, meg néha olyan megnyilvánulásai vannak, hogy egyik tenyerét az arcára teszi, a másik kezével pirkálja a padot, ezt általában lányok szokták.Egyetlen fiú barátja van, de nem vele szokott szünetekben beszélni, szerintem csak azért barátok, mert egy helységből járnak busszal a mi sulinkba.Az sem zavarja őt, hogyha teles tele van a hely ahol éppen van lányokkal.Ha egy fiú sincs ott, az sem, pedig velem történt már ilyen, hogy beálltam valahová, és pár percen belül mindkét felől rengeteg lány kezdett övezni (nem velem beszéltek, hanem egymással), viszont ilyenkor gyorsan próbálok fiúk közé kerülni, mert így elég kínosan érzem magam, pedig én biszexuális vagyok.A járása, abban viszont sántít valami.. nem olyan laza, férfias járás.A lábait egyenesen szedi előre, lassú mozdulatokkal, talán a fenekét is rázza egy keveset.Barátnője nincs, viszont tavaly volt egy rövid kapcsolata egyik osztálytársunkkal, de hamar véget ért.Nők között sokkal felszabadultabb.A kezeit általában összekulcsolja, és mindig rágózni lehet látni.Ezen kívűl, ma egy másik o.társam szemben ült velem, és én láttam, hogy hátrafordult, majd egy rápillantott gyorsan a hátsójára, csak egy pillanatra, és utánna rögtön visszafordult.Ez már elég sok gyanus indok.Szerintetek, mennyi az esélye 1-100%-ig, hogy meleg, ha úgy sem lehet ezt pontosan megállapítani?

2013. szept. 20. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
50%.
2013. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
Gondolom mivel az osztálytársad te sem lehetsz több 16-17 évesnél. Miből gondolod hogy ő meleg,te meg biszex vagy? Amiket leírtál max a te képzelgéseid.
2013. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 MrPifta ***** válasza:
76%
kérdezd meg, de csak finoman!
2013. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mégis mit számít neked, kérdező? Mi változna, ha az lenne?


Amúgy meg ilyen jelekből ne nagyon akarj gyanakodni, mert nem mindig egyértelműek. Attól, hogy ha valaki meleg még nem feltétlen fogja rázni a seggét, meg ilyen baromságok.



2-es: Azért, mert nem kor függvénye a dolog.

2013. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A kérdést próbáltam olyan normálisan feltenni, ahogy csak tudtam.Szóval, amiket láttam, nem baromságok, hanem észrevételek, és semmit nem számítana, csak érdekelnek, hogy ezek utalhatnak-e arra, hogy ő meleg.

Én pedig érzek férfiak és nők iránt is vonzalmat, férfiak iránt többnyire, de mivel nők iránt is, úgy gondolom, hogy ez biszexualitás.Csupán irritál hogyha körös körül vagyok véve lányokkal.De persze, lehet hogy meleg vagyok, és?Nem ez volt a kérdés, azt is csak példának hoztam fel.

Aki a kérdésre adott választ, annak köszönöm. :)

2013. szept. 20. 21:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hiszed azt hogy meleg mert tetszik neked és azt akarod hogy meleg legyen :D vagy rosszul láttad és félreértelmezted vagy tényleg meleg.. de ha meleg akkor szerencséd van:D pacsi:D
2013. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
18%
Szerintem még magaddal sem vagy tisztában,nem hogy más nemi identitásával.Ha meg ennyire érdekel,elé állsz és megkérdezed tőle.
2013. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Könyörgök, ne hívjuk nemi identitásnak a szexuális orientációt.

Kérdező: mint az első válaszomban írtam, 50%, mert vagy igen, vagy nem. :) Nehéz eldönteni ezek alapján. :)

A legjobb, ha finoman ezen irányba tereled a beszélgetést vele, hogy mi a véleménye a melegekről/biszexekről stb.

2013. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, én is szoktam egyik tenyeremet az arcomra tenni a másik kezemmel mega padot "pirkálni" de ez kváranem azért van mert meleg vagyok hanem mert szétreped a fejem a fáradtságtól :D

17/F

2013. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ha az is, magánügy.


abból meg amit leírtál egyáltalán semmire sem lehet következtetni.


egy nem meleg is lehet csendes, meg vakargathatja a padot.


istenem.

2013. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!