Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesnek, frusztraltnak...

Idegesnek, frusztraltnak erzem magam sport, edzes kozben ha hibazok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval sportolo vagyok, sportolok heti tobb alkalommal.Nagyon fontos nekem ez a sport, szeretnek igazan jo lenni ebben, s eljutni ameddig lehet.Egy szoval szivemet-lelkemet beleadom.Ezert ha hibazok, ideges, letort leszek.Meg csak 18 eves vagyok, szoval tul sokat meg nem tudhatok, megis a mercet felteszem a plafonig.Mit ajanlatok, mit tegyek ennek eluzese erdekeben?

2014. márc. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hibázik, aki dolgozik.

Másrészt a hiba arra való, h megmutassa miben vagyunk gyengék, mely területen kell erősítened.

Ennyi.

2014. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerre túl sokat akarsz,sikerélmény hajt,amiben nincs is baj,de ne kérj magadtól lehetetlent,mindig csak egy picivel emeld a szintet,a siker meg nem egyből jön,ha ez elveszi a kedved,az csak még inkább visszatart,akár sport,akár bármi az életben.
2014. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyi, én már rengeteget hibáztam az életben, de tanultam belőle, tehát te is fogd fel úgy, h a hibák arra valók, h tanuljunk belőle és legközelebb nem fogod elkövetni.

Ha hibázol, kelj fel és menj tovább :)

2014. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fokozott fizikai megterhelés fokozott anyagcserével, és nagyobb tápanyagszükséglettel jár, mert gyorsabban hasznosulnak a dolgok.

Ezt, a normál étrend nem mindig tudja pótolni, ezért néha rá kell pótolni ezzel-azzal.


Szóval azon túlmenően, hogy érdemes lazábban felfogni ezt az egészet, szedjél magneB-6-ot! Erre találták ki, és kb 100%-ig biztos vagyok benne, hogy bizonyos mértékig ennek a hiánya is ott lehet a háttérben.

2014. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ezeket az epito kommenteket, megprobalom betartani oket! :)
2014. márc. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!