Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan nő, aki eléggé...

Van itt olyan nő, aki eléggé magas és szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem találtam még meg az igazi szerelmet. Szerintem ennek a magasságom az oka. 219 cm magas vagyok,régebben versenyszerűen sportoltam. Amióta abbahagytam a testmozgást,kissé elhíztam.:) 135 kg vagyok. Orvos szerint ez kissé túlsúlyos. Aki szeretne ismerkedni,az írjon nyugodtan.:)


28/F



2014. márc. 6. 20:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Minden esetre volt már olyan,hogy a magasságom miatt nem kellettem egy nőnek. Azt mondta: Ha alacsonyabb lennél máris járhatnánk.:)
2014. márc. 6. 21:11
 12/21 A kérdező kommentje:
Az a benga néger milyen magas?
2014. márc. 6. 21:12
 13/21 anonim ***** válasza:

216 úgytudom

Egyébként kedves 59-es, én is 196-7cm vagyok szóval amiket írtam én is megkaptam már, de bocs ha durván adom elő :)

2014. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Semmi probléma kedves 76-os! Én meg a fordítottját kaptam már meg a 159 centimmel :)
2014. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
216? Ezz azzz,akkor verem ezt a benga állatot.:))
2014. márc. 6. 21:26
 16/21 A kérdező kommentje:
Na de most megyek pihenni,holnap meló hegyek. Ha valaki tényleg akar ismerkedni,akkor írjon,illetve több randizós oldalon is fent vagyok. Csak privátba írom le,hogy hol vagyok megtalálható.
2014. márc. 6. 21:28
 17/21 anonim ***** válasza:

[link] :D

Amúgy 159 az nem kevés ha jányból vagy :D nekem volt annál alacsonyabb barátnőm, igaz mindig a hátára volt kötve egy zsámoly, ha a nyakamba akart volna borúlni

2014. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha elkezdenél lejárni hcw birkózó és pankráció edzésre,rövid idő alatt bekerülhetnél a fellépésekre is ilyen adottságokkal.

és a fellépések tele vannak csajokkal,többen vannak,mint a fiúk,úgy imádják a pankrációt és a pankrátorokat,pedig az itthoni srácok külalakban meg sem közelítik az amcsikat,aki sokszor testépítő szintű kinézettel rendelkeznek és nem ritka közöttük a te magasságod.

a legtöbb pankrátor veled korabeli srác és szerintem vétek lenne kihasználatlanul használni az adottságod,főleg ha 3 legyet üthetnél 1 csapásra akár.

már ha pesti vagy.


ui.

testzsír százalék alapján állapítunk meg test összetételt és vonunk le következtetést,nem súlyból.

2014. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Engem tuti szanaszét ütnének.:) Meg igazából nem is szeretem az erőszakot.
2014. márc. 7. 15:38
 20/21 anonim ***** válasza:

a pankráció koreografált küzdelem,vagyis be van gyakorolva előre az egész.

persze ettől még fizikailag komoly kihívás az edzés.

szóval a lényeg,hogy nem ütnek meg.

2014. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!