Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A média miért rontsa el a...

A média miért rontsa el a gyerekek erkölcsi fejlődését?

Figyelt kérdés

Éjjel-Nappal Budapest és hasonló műsorok. És az a szlogen, hogy: Tanuljon meg minden gyerek úszni! A műsort (és ruhát) támogatta a Roland Divatház! A Roland Divatház!! Érted!


Minden fiatalon már olyan sapkát látok, mint az éjjel-nappal Budapest műsorban. A sapka vége hátra hajlik és be van gyűrve. Meg a T.E.S.C.O-ban is, a modern és trendi gyerek divatos ruhák.


Turkálókban is ugyanezek a ruhák vannak már, tehát nem kell értük kidobni 20 ezer forintot sem.


Minden fiatal úgy viselkedik és úgy megy mint a páva manőkenek.



2014. márc. 10. 15:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A Roland Divatházról ez jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=Md7OjocK8sE

2014. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, de halvány gőzöm sincs, milyen reklám előzi meg az éjjel-nappal budapestet. Te vajon honnan tudod? A rajztanárunk ilyen: elmondja, miért ne nézzük ezt meg azt a műsort, majd idéz belőle. Nem minden fiatal ilyen, az én gimimben például SENKI (mondjuk elit gimi), 1 db fiút ismerek, aki páwa lehetne, de ő se a legdurvább módon, csak a haja szempontjából. Mindenki más másképp öltözik, mint írtad. Nem mondom, hogy senki nem nézi a fent említett műsorokat, de nálunk például csak egy bizonyos lány csoport. Fiúk tuti nem. Úszni meg tanuljon meg tényleg minden gyerek, elég gáz, ha valaki nem tud.
2015. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A válaszaidat visszaolvasva hiába írtam, mert nem azokra reagálsz.
2015. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!