Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért megutál a testvérem?...

Ezért megutál a testvérem? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

19 és fél éves lány vagyok, a nővérem 23 éves. Pár napja nagyon megutált, csak veszekszik velem, mindezt azért, mert én jobban tetszem a fiúknak, mint ő. Abból van elege, hogy még az ő egyetemi fiú csoporttársai is inkább velem akarnak ismerkedni, nem vele, mert szerintük én sokkal szebb vagyok, és nem az a mindenkivel goromba típus. Az igaz, hogy külsőre és belsőre is teljesen különbözünk, sokan el se hiszik, hogy testvérek lennénk. Főleg, hogy én egy átlagos lánynak nézek ki, neki meg van egy olyan stílusa, ami kevés embernek tetszik. Én nem keresek magamnak párt, ő viszont szeretne, és ezért teljesen kiakadt rám, mert nekem az elmúlt hónapokban több fiú is elkezdett udvarolni, őt viszont nem érdekli senki. De ezért miért engem kell utálnia? Mit tehetek én erről? Még ha olyan fiúról lenne szó, akit ő kiszemelt magának, akkor esetleg megérteném, de így, hogy nem olyanok próbálkoznak nálam, akik őt érdekelnék...

Mit kezdhetnék a helyzettel?


2014. márc. 13. 05:31
 1/8 anonim válasza:
Feküdj le mindenkivel az egyeteméről.
2014. márc. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! És már szavazati jogotok is van... :-(
2014. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen ne foglalkozz vele. Egyszer majd idegesíteni fogja, hogy nem foglalkozol vele, és majd nem fog utálni. :)
2014. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Az nem az én stílusom.

2. Ezzel mi gondod van? Nem velem van a baj, a nővérem viselkedik úgy, ahogy.


Én nem keresem senki társaságát, de valakinek mégis mindig sikerül belém botlania, viszont én eddig mindenkit szépen elküldtem. Egyéb

2014. márc. 13. 10:18
 5/8 A kérdező kommentje:
ként sem értem, mit esznek rajtam. Csontsovány vagyok, mellem nincs, a lábaim között átlátni, semmi nőies formám, alacsony is vagyok. Mindig csak azt mondják, hogy az arcom és szemem az, amiért odavannak. De biztosra veszem, hogy nem hosszútávú kapcsolatot akarnak, csak pár esti szórakozást.
2014. márc. 13. 10:23
 6/8 anonim válasza:
Te vagy az Zsuzsa?
2014. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen.
2014. márc. 13. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni. örülj neki hogy sok pasinak tetszel, nővéreddel meg ne foglalkozz, ha ezér "utál" akkor az az ő baja :)
2014. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!