Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Miért ilyen nagy...

Férfiak! Miért ilyen nagy elvárás hogy a nők véknyak legyenek?

Figyelt kérdés
Már kivan a nem létezőm is azzal hogy csak a vékony lányokat veszik észre a fiúk. Miért nem kell nektek igazi nő?
2014. márc. 16. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint eddig nem igazi nőket néztem? Hol lehet panaszt tenni?
2014. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyanokat akiknek a túlsúlyosak jönnek be. Nem a ducik, hanem a kövérek.

És nem attól lesz valaki igazi nő hogy mennyire hájas!

2014. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

nem a vékonyon van a hangsúly,hanem az ideális zsírmennyiségen.

mert egy sportoló lány is lehet jó súlyban,de ő az izmoktól formás is és nincsen rajta felesleg.

a másik a személyiség.

a dagi nincsen jóban önmagával a sportoló meg tesz a változásért a nyavajgás helyett,kialakult és fejlett egészséges önbizalma van.

és a lustaság a restség ellenszenves tulajdonságok,ezért párt is olyat választok,aki 10 év múlva remélhetőleg nem lesz egy bálna,hanem marad hasonló,mint mikor megismertem,vagy még szebb formásabb,sportosabb,ahogyan én is.

dugni is sokkal jobb egy karcsú formás,feszesen izmos,sportos csajt,mint egy lusta zsírosat.

elsősorban önmagunk az egészségünk felé egy igénytelenség hagyni eltorzulni,elzsírosodni a testünk.

a restség meg elfertőzi az elmét,hajlamossá tesz a könnyebb megoldások felé fordulni,akkor is ha ez kártékony.

2014. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem az számít hogy arányos legyen, nem az, hogy vékony-e vagy kövér. Volt egy 50 kilós barátnőm, ami azért nem mondható túl nagy súlynak, rossz volt ránézni, semmi alakja nem volt.
2014. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Hallod, én sem vagyok sovány, de ez a kérdés még nálam is kiverte a bizotsítékot. Engedd már meg a fiúknak, hogy olyan nőt keressenek maguk mellé, amilyet akarnak, amelyik tetszik nekik, ha soványat, akkor soványat, mi közöd hozzá? Ha te is válogatni akarsz az érted epekedő férfiak közt, akkor fogyjál le, ne a szépségideál ellen rohanj ki, azzal úgysem mész semmire.


A másik meg, hogy nem a rezgő hákacskáktól lesz valaki "igazi" nő, ezt mégis hogy képzeled? Ha valaha veszed a fáradtságot és leadod a pluszkilóidat, karcsú és izmos tested lesz, akkor már nem is leszel igazi??

2014. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 M. W. J. válasza:
100%

Kinek mit jelent az igazi nő!?

Olyan férfit keress, aki a külsőd és a belsőd egyaránt el tudja fogadni.

am ne általánosíts!

attól hogy azok a pasik elutasítanak akikkel szerettél volna megismerkedni, attól még szép vagy, de nem minden férfi vagyik "igazi nőre"

2014. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igazából minden testalkatú férfi és nő is talál magának párt. Láttam már vékony nőt, a lábai között sárga folttal fehér nardágban és topocskában, láttam már üzleties megjelenésü csinos nőt szőrös hónaljal, és gombás lábkörömmel szandikában. És láttam már kövér nőt, aki ápolt, szép hajú és bőrű igényes ruhában hófehér mosollyal. Na most lehet válogatni.

Szerintem az ápoltság nagyon fontos. Onnnatól kezdve minden testalkatú találhat magának párt. DE! Ha Te magad nem vagy kibékülve magaddal, akkor sürgősen változtass ezen. Ha topban szeretnél járni, és a szomszéd Julikára hasonlítani aki miniben jár suliba, tenned kell érte.

Ha nem fogadod el magad, hogyan várod el mástól, idegentől, hogy Ő elfogadjon? Ha te is úgy állsz hozzá, hogy nem ez a természetes. Ha úgy érzed csak a vékony lányokat veszik észre, akkor elsősorban magaddal kell szembenézned. Ha elégedett vagy magaddal, fel sem tünne ez, hiszen számodra így lenne természetes.

2014. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hoppákérem, 45 kiló vagyok. Most hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy életem dekerán férfi lettem?! Nem fogják feldolgozni egyhamar...


35/N

2014. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!