Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan munkahelyről,...

Tudtok olyan munkahelyről, ahol elvárás az, hogy a hölgy dolgozóknak hosszú műkörmei legyenek, vagy legalábbis a saját körmük frissen legyen lakkozva és lehetőleg hosszú legyen?

Figyelt kérdés
Tény, hogy ügyfeleznek és "csak" elvárás, de kicsit túlzásnak tartom.
2014. febr. 25. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi ez, tán bank?
2014. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Bankban,műkörmösök,pedikűrösök.De igazából mindenhol elvárás,hogy ápoltan jelenj meg és ebbe a lenőtt,kopott köröm nem tartozik bele.Ne értsetek félre,nem azt mondom,hogy mindig friss lakk legyen a körmödön,de ha kopik,mosd le..:)
2014. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik nagyvárosunk postája.
2014. febr. 25. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Na de a rövidre vágott, lakkozatlan is ugyanolyan ápolt. Én nem is bírom elviselni ha hosszú, kb 2mm-nél már kimondottan zavar. Az nem zavar ha más lakkozza, bár nekem a francia jobban tetszik, de a hosszú körmök (akár mű akár igazi) nem tetszenek. Ügyfélként sem. Szerintem is túlzó elvárás.
2014. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én dolgoztam olyan munkahelyen ahová minden nap erős, szinpadi smink kellett.


Na most gondold el, amikor felkeltem reggel 5kor, bementem 7 re mint a cirkuszi bohóc kimázolva.


Sajnos megszabhatják..

:D

2014. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Sosem hallottam még ilyet, fura.

(Bankokban biztosan nem, nyilván mindegyik más, de ahol én vagyok, ott még a rikító színűre lakkozott köröm is tiltólistás, nemhogy elvárás legyen a műköröm)

2014. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

épp hogy nem rikító szinű köröm az elvárás. sima francia köröm, lehetőleg közepesen hosszú. egy csomó banknál, az egyik nagyobb telefonszolgáltató ügyfélszolgálatánál, hostess közvetítőknél, 4-5 csillagos szállodában a recepción elvárják. egy nemzetközi szállodalánc szállodájában dolgoztam, nagyon szigorú volt az etikett ott kb 100-200 szabály volt csak a kinézetre. pl. fülbevaló mérete, színe, anyaga is benne volt!

és a műköröm VAGY naponta lakkozott köröm is ott szerepelt, persze a lehetséges színek (nem sok) és a hossz mm-ben pontosan megadva, rövid semmiképp sem lehetett.

amúgy még a smink is pontosan meg volt határozva (egy szegény csajt még smink tanfolyamra is elküldtek annyira béna volt), meg a ruha, stb...

egy ismerősömtől hallottam h egy boltban dolgozik ott a körmük színét határozzák meg (természetesen a vállalat színe)

mikor meg hostesskedtem akkor ugyan nem volt szerződésbe foglalva de minden lánynak műkörme volt


szóval van ilyen máshol is, bár nekem ezek sose okoztak olyan nagy megerőltetést mert figyelek az igényességre. sajnos ha valami nagy presztízsű helyen dolgozol akkor előfordul ilyen. mondjuk posta pont nem az a hely, dehát ők tudják. ha ez a szabály ez, belehalni végülis nem fog senki, hogy csináltat egy műkörmöt, legalább szépen néz ki a keze :)

2014. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Körömkellékesnél még el tudom képzelni, na de egy postán... elég ha ápolt, basszuskulcs. És a rövid is lehet ápolt, lakkozás nélkül is.
2014. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
nem teljesen értem mi a baj. az h felülről beleszólnak az életedbe, vagy a műkörmöt ellenzed? végülis csak egy elvárás, jogosan elvárható, hogy ápolt legyél.
2014. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakkozatlan köröm,ami rövidre van vágva ápolatlan?!?!!!???
2016. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!