Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokkal történt ez? Ez...

Másokkal történt ez? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Mint sokan, én is hordom azt a bizonyos álarcot. Az a bökkenő, hogy kezdem azt érezni, a maszk átvette az uralmat felettem (Mellőzzük a Jim Carrey féle maszkos vicceket). A személyiségem megváltozott. Régen csendes voltam, megfontolt, felelősségteljes, együtt éreztem az emberekkel, tudtam másoknak segíteni. Most az ellentéte vagyok. Minden felelősség alól próbálok kikerülni, nem érdekel szinte semmi, nem érdekelnek mások, főleg a problémáik. Ez nem tetszik nekem. Néha, ha nagyon elgondolkodom, eszembe jut, hogy ez nem is én vagyok. Egy másik személynek adom ki magam. Nem tudok az lenni, aki régen voltam. Más van így ezzel? Vagy a korábbi személyiségem volt az álarc és valójában olyan vagyok, mint most?

2014. márc. 16. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ráismertem valakire. Valószínű mindkettő te vagy, csak nem találod a helyes mértéket.
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem amikor egyik éjjel kiraboltam egy bankot, és a gardróbba rejtettem a pénzt....
2014. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mifu12 válasza:
Az a gond hogy ma már ránk kényszerítik a maszkot.:) egyébként lehetséges ami történik veled.^^ Az is lehet, nálad ez hangulatfüggő. Ha hiányzik a "másik éned" azonosulj vele újra és ne zárkózz el :)
2014. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy mindkettő Te vagy, csak megváltoztál. Korábban olyan voltál, akkor az volt az éned, most pedig ilyen vagy, de ez most is te vagy. De ha úgy érzed, hogy nem ilyennek kellene lenned, akkor igyekezz bizonyos dolgokban változni, fejlődni! Akkor az a még jobb személy lesz a Te. Nem kell magad beskatulyázni, hogy te milyen vagy, mert az ember folyton változik, új dolgokat ismer meg, ezért már a véleménye is más lesz, és talán rájön, hogy korábban tévedett, ezáltal egy "magasabb" szintre jut az önkifejezésben. (Elnézést az érthetetlen megfogalmazásért, de ezt én sem látom teljesen tisztán...)
2014. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mi a tököm bajod van? skizo vagy?
2014. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, skizofrén vagyok. Nem tudom hol olvastál ilyesmit amúgy. A többieknek köszönöm a választ. Utolsónak nem, neked külön nem köszönöm meg a választ :).
2014. márc. 17. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

na, adok hasznos választ is:

igyál meg egy 1-2 sört, attól majd helyre jössz

de a jó házi szilva is igazi orvosság ilyen problémákra

2014. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak birs, meggy, meg barack van itthon. Sajnos szilvát nem tudok inni :(.
2014. márc. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!