Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehet másokkal...

Szerintetek lehet másokkal találkozni álmunkban? Vagy az lehetséges, hogy több személy ugyanazt álmodja? Ha igen, akkor mi tudjuk ezt irányítani?

Figyelt kérdés
Írjatok le mindent, amit ezzel kapcsolatban tudtok.Köszi!:)
2011. jún. 7. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt már olyan, hogy álmodtam random emberekkel, akiket soha életemben nem láttam és mégis olyan volt az álmomban, mintha már évek óta ismertem volna őket. A valóságban soha nem találkoztam velük, fogalmam sincs, hogy tényleg élnek-e valahol, vagy csak az agyam találta ki őket :D Hogy több személy egyszerre ugyanazt álmodja, az nem hiszem, hogy lehetséges lenne, legfeljebb csak hasonlót. Irányítani sem lehet szerintem, max. csak valami nagyon speciális géppel, de nem tudok róla, hogy ilyen létezne.
2011. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Majd az Inception forgatókönyvírói feltalálják lassan azt is, és akkor majd együtt álmodunk!


Félretéve, nem gondolom, hogy lehetséges irányítani. Mindazonáltal azért vagyunk elég sokan ahhoz, hogy tudjunk ugyanarról álmodni annak a tükrében is, hogy bár nincsenek egyforma emberek, a hasonlóságok nem halnak el sehol.

2011. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt úgy képzelném el, hogy minden keresztény ugyanazt álmodja! Példának okáért: Mind alámeríttetik a jordánban, és megfullad!
2011. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy álom közben a lelkünk az asztrálsíkon bolyong. Asztálprojekció közben is találkozhatunk másokkal, vagy pl.: a sámánok álmaikban tanultak és akkor mászták meg a világfát, próbákat álltak ki stb. Szóval szerintem biztos lehetséges, hogy valaki álmában megjelenj tudatosan, vagy épp fordítva, de szerintem ez nem olyan egyszerű.
2011. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Dien, olyan már nekem is volt. :) Én konkrétan azért kérdeztem ezt, mert szeretnék egy olyan emberrel "kapcsolatba lépni", akit nagyon ritkán látok és fontos nekem. :/ :) És az álmainkat azt lehet irányítani? Nagyon sokan azt mondják, hogy igen. Többfajta módszert elolvastam és meg is csináltam, de semmi.
2011. jún. 7. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy elalvás előtt az ágyban fekve elképzeled magad egy helyre, ahova szeretnél menni álmodban. Én még nem próbáltam, csak hallottam ilyenről, szerintem így elég jó elkezdeni.
2011. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minden este azt csinálom. :/ :)
2011. jún. 7. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a közös álmodás elég kétséges, lévén az álmok az emlékeidből és vágyaidból, szorongásaidból épülnek fel.

1. Ez mindenkinek más.

2. Mivel mások, más a szimbolika és a jelentés is (jelentés mindig egyedi)

3. Mivel mindez a fejedben van, nem tudsz hogyan összekapcsolódni másokkal

2011. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előzőnek:

Mindez mivel az emberek fejében létezik, lehetséges lehet.Hallottál már a telepátiáról? A nagyja a válaszodnak majdnem úgy van, persze többről is szól az álom, de ezzel a "nem lehet, mert a fejedben van" dologgal nagy butaságot mondtál. Amúgy ne tagadd a lehetetlent, amíg a tudósok nem bizonyították az ellenkezőjét.A telepátia pl egy létező dolog.Az elméletét nem ismerik, de kutatják, és én úgy vélem ez mindenkinek adott.

2011. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
saját tapasztalat: ha tudatosan szeretnél álmodni valamiről, akkor elalvás elött ne erre gondolj folyamatosan, hanem tudatosítsd magadba,hogy amikor legközelebb magadhoz térsz az álom lesz, hiszen lefeküdtél aludni. Így ráfogsz jönni álmodban hogy álmodsz és olyankor kell arra koncentrálni, amit látni szeretnél(ha ügyes vagy kicsit tudod is irányítani). Nekem kb minden 3. alkalommal működik, de már régóta gyakorlom. Nyelvtan zsenik kíméljenek, nem magyar az anyanyelvem. Köszi
2012. márc. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!