Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Hogyan tudnék ezen változtatni? (lent)

Figyelt kérdés
Ha facebook-on valakinek üzenetet írok, mikor látta, (vagy még nem is látta) és nem ír rögtön vissza, vagy nem ír vissza, mindig azt hiszem hogy az a valaki haragszik rám. Pedig tudom hogy nem, de mindig úgy érzem olyankor, és percenként nézem hogy látta-e már, vagy el kezdett-e írni, és ha nem, mindig rosszul érzem magam, azt hiszem hogy haragszik rám. Hogy tudnék ezen változatni?

2014. márc. 16. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kevesebbet lógj a fészbukon és inkább élőben talizz velük.
2014. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mifu12 válasza:
Ha azt a bizonyos személyt nem bántottad meg, szóval nem adtál rá okot hogy haragudjon, akkor ezt az okot kizárhatod. Ha nem valami fontosat írtál/kérdeztél tőle lehet fontosabb dolga akadt, úgy gondolja ráér.:) ne gondolj mindig a legrosszabbra.;)
2014. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira átérzem a problémádat, ez a fb átka...
2014. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok néha. Ezt szerintem nem lehet levetkőzni, hozzátartozik a személyiségünkhöz.
2014. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van, hogy elolvasom valaki üzenetét, és nem tudok rá azonnal válaszolni. Ha nem neheztel rád az illető, akkor kár ebbe többet belelátni mint amennyi valójában mögötte van.

Légy türelmes, menj sétálni, nem kell mindig facebookon ügyezni a sok marhaságot

2014. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!