Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van, akkor ha nem találjáto...

Mi van, akkor ha nem találjátok önmagatokat?

Figyelt kérdés

Hirtelen minden annyira ködös lett előttem. Mintha nem találnám az útat. Pár héttel ezelőtt még egy mosolygós lány voltam, aztán átváltottam zombiba. Senkhiez sincs kedvem beszélni...vagy is van, de azt se tudom, hogy mit mondjak, ha előfordulna és egyből visszamegyek letargiába. Régebben mindenbe olyan biztos voltam most meg semmibe. Viszont a céljaim még mindig a régiek. És harcolni szeretnék értük, de most olyan gyengének érzem magam. Pedig erős embernek tudtam magamat eddig. Mindenki csodálta a nyugodtságomat és az erősségemet. Most meg az összes, mintha a szemétládába ürült volna. Már magammal se vagyok megbékélve. Korábban nem féltem ennyire, de most rettegek ,ráadásul olyan kis semmiség miatt, hogy a régi önmagam el se hiszi ,hogy ilyen miatt félek. És nincsen kedvem semmihez, legszívesebben csak feküdnék és néznék valamit a TV-ben, pedig ez nem szokásom. Mit tegyek, hogy újra olyan legyek, mint a régi?

L/17



2014. márc. 18. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni pszichológushoz.
2014. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha depis lennél. Ennek sok oka lehet, a kamaszkortól a tavaszi vitaminhiányig sokminden. Ha nem javul, tényleg érdemes elmenni dokihoz.
2014. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!