Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a stílus? Ti milyennek találjátok? és mit csináljak? Elviseljem vagy visszaszóljak?

Figyelt kérdés
Alapból rockernek születtem mivel 2 unokabáttyámnak van saját együttese. Nagyon sötét barna haj és szürke szemek állnak a rendelkezésemre. Mindig metálos voltam. Ez nem nagyon felel meg a mai divatnak de nem akarok olyan lenni mint egy b*zi. Nem akarok rózsaszín meg lila pólót hordani fiú létemre. Nem tetszenek a r*bancok. Gyűjtöm a késeket és tudom használni is őket (kunai,vakizashi). Úgy érzem leszólnak ezek a "mai" divatosnak számítós. Szabad e harcolnom a belátásomért vagy ne törődjek a páwákkal és a csitrikkel? Mármint csak a fiúkkal verekedni csitriknek visszaszólni. 14 éves fiú vagyok

2013. nov. 8. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük... A Páwák, és a csitrik legtöbbjének nincs saját stílusa, és úgy próbálnak beilleszkedni, hogy követik az 'általános' divatot... Így befogadja őket a társadalom. iszont aki nem követi ezt a divatot, - tehát van saját stílusa - azt kivetik, és leszólják... De ennek kell legjobban örülni, mert mind csak féltékenyek arra, hogy nekik nincs stílusuk... Szóval ne foglalkozz velük :))
2013. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne túlozd el a dolgot.én is bakancsos vagyok és a suliban még a romák se szólnak be a nagy-Magyarországos pólókért.lehet h nálatok van 1-2 kötekedő p*cs,de ha neked ez tetszik maradj ilyen.nyugodtan állj ki magadért ha szükségét érzed,egyébként meg SZ*RJÁL BELE H KI MIT SZÓL!
2013. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nagy magyarországos pólókért mindig beszól 1-2 cigó de azok nem érdekellnek. Azért remélem lesz még válasz :)
2013. nov. 9. 10:33
 4/8 Alaque ***** válasza:
Nem, harcolni nem szabad! Nyilván normális módon is meg lehet oldani a nézeteltéréseket, nem ősemberek vagyunk. Egyébként érdemes nyitottnak lenni mindenkivel szemben, hiszen te tudhatnád a legjobban, hogy nem a ruha teszi az embert.
2013. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nemkell harcolnod. Egyszerűen csak hagyd figyelmen kivül a beszólásokat és legyél büszke arra hogy van egy önálló stilusod és önálló gondolkodásmódod nem majmolod a többieket. Erről az az idézet jutott eszembe hogy:" Nevettek rajtam mert más vagyok mint ti, de én is nevetek rajtatok mert mind egyformák vagytok" jusson ez eszedbe mindig mikor meghallasz egy beszolást a stilusodra ami mellesleg inkább menő az én szemembe mint az ugyanugy kinéző pávák meg r*bancok és lesz majd olyan aki értékeln fogja ezt és látja hogy értelmes és önálló vagy. kitartás:)
2013. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alaque ***** válasza:
Azért túlzásokba ne essünk: attól, hogy valaki kisebb csoportnak a divatját követi, még nem lesz "önálló" meg "egyéniség" meg ilyenek!
2013. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alaque ***** válasza:
Majd ha átlát a divat szitáján az illető, akkor lehet róla ilyeneket mondani, de még akkor is fölösleges szócséplés: Nem ezen áll vagy bukik, hogy valaki emberileg értékes-e.
2013. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lányt,eléggé "csitri" stílusa van..sokszor nagy a dekoltázsa,és mindíg nagyon ad magára,a barátai páwák és egyéb tucat tinik..ha ismeretlen lenne,és meglátnám valahol a kinézete miatt messzire elkerülném.

De!

Belül nagyon aranyos,segítőkész,nem érdekli hogy nézki a másik,tisztelet tudó,vicces és szép alakja és arca van.

Szóval hogyha meglátsz egy páwát vagy csitrit..lehet hogy belülről nagyon is aranyos kis kölykök:))


amúgy volt amikor a metál és rock volt a tucat,amikor mindenki ezt a stílust nyomta:DD


(ui: engem kifejezetten taszítanak a hazai zászlós vagy más országos zászlós dolgok.)

2013. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!